Borsadan Ankara Ticaret Odasına Ziyaret...
25 Nisan 2018 Çarşamba
Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan ÇAKIR Ankara Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel BARAN’ ı ziyaret etti.
Borsa’dan Ankara Çıkartması
23 Nisan 2018 Pazartesi
Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır, Meclis Başkanı Ahmet Takış ve borsa yönetim kurulu üyeleri, meclis üyeleri ile meslek komitesi üyelerinden oluşan heyet TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti. Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutluyoruz...
23 Nisan 2018 Pazartesi
Demokrasi ve Bağımsızlığımızın güvencesi olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 98. yılını coşkuyla kutladığımız bu günde, aydınlık geleceğimizin temellerini atan Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşları başta olmak üzere bütün gazi ve şehitlerimizi saygı, şükran ve rahmetle anıyor, varlıklarıyla hayatımıza anlam katan, milletimizin ve geleceğimizin teminatı çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten duygularımızla kutluyoruz.
İstihdam Seferberliği 2018
14 Nisan 2018 Cumartesi
Yeni istihdam teşvikleri 1 Ocak 2018 ile 31 Aralık 2020 arasında, yani 3 yıl süresince uygulanacak. İlave istihdam teşvikleri ile işverenler olarak biz sadece işçimizin maaşını ödeyeceğiz, tüm vergi ve SGK primlerini devletimiz karşılıyor Yani ilave istihdamda vergi ve prim sıfır.
Kobi'lere Cansuyu - Nefes Kredisi 2018
14 Nisan 2018 Cumartesi
Samsun Ticaret Borsası, üyelerine "Nefes Kredisi" desteği ile aylık %0,99 faiz oranı ile 100.000 TL'ye kadar kredi imkânı sunuyor.
Sinan Çakır “ Daha Çok Çalışacağız. ”
5 Nisan 2018 Perşembe
Samsun Ticaret Borsası’ nda 21 meclis üyesinin tamamının oyunu alan Sinan ÇAKIR yeniden Yönetim Kurulu Başkanı seçildi. Seçimlerde yönetim kurulu üyeleri ve başkanı, disiplin kurulu üyeleri ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Genel Kurulu delegeleri belirlendi. Seçim sabah saat 10.00 da Samsun Ticaret Borsası Hizmet Binasında başladı. Sinan ÇAKIR’ ın tek listeyle yarıştığı seçimlerde Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Muharrem Göksel, Şaban Seyhan, Nurettin Odabaş, Salih Apaydın, Fatih Güneri ve Mustafa Mercan’ dan oluştu.
Samsun Ticaret Borsası Tek Yürek Oldu
1 Nisan 2018 Pazar
Çakır tek liste
Samsun Ticaret Borsası A Seviye Oda/borsalar Arasındaki Yerini Aldı...
28 Mart 2018 Çarşamba
Samsun Ticaret Borsası’na “A Seviye” Akreditasyon Belgesi’ni Bakan Tüfenkçi ve Hisarcıklıoğlu verdi.