Yönetim Sistemi Belge Yenileme Tetkikleri Başarıyla Gerçekleştirildi...
14 Kasım 2019 Perşembe
TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 10002:2014 Müşteri Memnuniyet Yönetim Sistemi “Belge Yenileme Tetkikleri” gerçekleştirildi.
Türk Standartları Enstitüsü ( Tse ) Samsun Belgelendirme Müdürü Erol Kaygı, Yönetim Kurulu Başkanımız Sinan Çakır’ı Makamında Ziyaret Etti.
14 Kasım 2019 Perşembe
Türk Standartları Enstitüsü(TSE) Samsun Belgelendirme Müdürü Erol KAYGI yönetim kurulu başkanımız Sinan ÇAKIR’ ı makamında ziyaret ederek görüş alış verişinde bulundu. Ziyarette genel sekreterimiz Ahmet Aliyazıcı’ da hazır bulundu.
Samsun'a Sanayi Müjdesi....
7 Kasım 2019 Perşembe
Samsun İş Dünyası ile Buluşma' programında Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak Samsunlu iş adamlarıyla bir araya geldi. Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır’ın da iştirak ettiği toplantıda iş dünyası ve ekonomik konular masaya yatırıldı.
Borsadan Eğitim....
2 Kasım 2019 Cumartesi
Samsun Ticaret Borsası ev sahipliğinde, Samsun ili Oda ve Borsa personellerinin katılımları ile “Çatışma Yönetimi” eğitimi gerçekleşti.
Başkan Çakır, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Resepsiyonuna Katıldı.
30 Ekim 2019 Çarşamba
Samsun Valiliği tarafından düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Davetine Yönetim Kurulu Başkanımız Sinan Çakır iştirak etti.
Cumhuriyetimizin yüz yılını, yeni yüzyıllara taşımaya söz veriyoruz....
28 Ekim 2019 Pazartesi
Türkiye’nin girişimci gücü olarak Cumhuriyetimizin yüz yılını, yeni yüzyıllara taşımaya söz veriyoruz.Bu yolda #yetmişolmakbizeyetmez. #TOBB #29EkimKutluOlsun @Rhisarciklioglu @TOBBiletisim
Samsun Lojistik Merkez Yönetim Kurulu Toplantısı Gerçekleşti...
21 Ekim 2019 Pazartesi
Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan ÇAKIR, Samsun Valisi Sayın Osman KAYMAK başkanlığında gerçekleştirilen Lojistik Merkez Yönetim Kurulu Toplantısı'na katıldı. Toplantı, gündem maddelerinin görüşülüp karara bağlanmasının ardından sona erdi.
Samsun'dan “Barış Pınarı Harekatı”na Tam Destek
16 Ekim 2019 Çarşamba
Samsun Ticaret Borsası, Samsunda faaliyet gösteren oda-borsa ve sivil toplum kuruluşları ile birlikte bugün “Barış Pınarı Harekatı”na destek amacıyla ortak basın açıklamasına iştirak etti...
İl Emniyet Müdürü Sayın Dr. Ömer URHAL'ı Ziyaret Ettik...
14 Ekim 2019 Pazartesi
Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan ÇAKIR, Meclis Başkan Yardımcısı Mehmet GÜRSOY, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Nurettin ODABAŞ, Meclis Üyesi Muharrem GÖKSEL ve Genel Sekreter Ahmet ALİYAZICI İl Emniyet Müdürümüz olarak görevine başlayan Sayın Dr. Ömer URHAL' a “Hayırlı Olsun” ziyareti gerçekleştirdiler.
 1   2   3   »