Sakarya Ticaret Borsası Borsamızı Ziyaret Etti...
19 Temmuz 2019 Cuma
Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı ve Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Ali Fuat Alaylı, Yönetim Kurulu Üyeleri Nihat Yılmaz ve Vedat Arslan Yönetim Kurulu Başkanımız Sinan Çakır’ı makamında ziyaret etti.
Samsunlu 10 Firma İkinci ISO 500 Listede Yer Alarak Bizleri Gururlandırdı...
11 Temmuz 2019 Perşembe
Samsun Ticaret Borsası (STB) Yönetim Kurulu Başkanı Sinan ÇAKIR, İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından açıklanan Türkiye’nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasına giren 10 Samsunlu firmayı başarılarından dolayı kutladı.
Hisarcıklıoğlu'na İspanya Sivil Liyakat Nişanı Verildi
28 Haziran 2019 Cuma
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'na iki ülke ilişkilerine yaptığı katkılardan dolayı "İspanya Sivil Liyakat Nişanı Encomienda Payesi" verildi. İspanya Kralı VI. Felipe adına İspanya Büyükelçisi Juan Gonzalez Barba tarafından takdim edilen liyakat nişanı için teşekkür eden Hisarcıklıoğlu, bu ödülü, iş dünyasının başarısı olarak gördüğünü vurguladı.
Türkiye Kenevir Sektörü Buluşması Gerçekleştirildi...
27 Haziran 2019 Perşembe
Tarım ve Orman Bakanlığı, Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ), Vezirköprü Belediyesi, Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA), Samsun Ticaret ve Sanayii Odası, MÜSİAD ve Samsun Ticaret Borsası'nın işbirliği ile düzenlenen “Türkiye Kenevir Sektörü Buluşması” 26-27 Haziran 2019 tarihlerinde gerçekleştirildi.
Jandarma Teşkilatımızın 180. Kuruluş Yıl Dönümün Kutlu Olsun...
14 Haziran 2019 Cuma
Samsun Ticaret Yönetim Kurulu Başkanımız Sinan Çakır Jandarma Teşkilatının 180. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.
Samsun SMMMO 'nun 30. Yıl Dönümü Kokteyline İştirak Ettik...
13 Haziran 2019 Perşembe
Yönetim Kurulu Başkanı Sinan ÇAKIR, Samsun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nın düzenlemiş olduğu 3568 Sayılı Meslek Yasasının Kabulünün 30. Yıldönümü Kokteyli ve “Yaşayan Vergi Hukukunun Güncel İhtiyaçları Konuları” konulu konferansa iştirak etti.
Suluova TSO'ya Ziyaret...
11 Haziran 2019 Salı
Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır Suluova Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Turgut Aksu'yu ziyaret etti. Bölgenin iktisadi durumu hakkında karşılıklı görüşlerin dile getirildiği ziyarette Başkan Aksu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Başkan Çakır İş Kur’un Merkezinde....
23 Mayıs 2019 Perşembe
Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kuruu Başkanı Sinan Çakır, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Genel Müdürü Cafer Uzunkaya’ yı ziyaret ederek, iş dünyasıyla kurdukları yakın ilişkiden dolayı teşekkürlerini iletti. Teşvikler konusunda da üyelerin bilgilendirilmesi konusunda Samsun’un önemli adımlar attığını vurguladı.
TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu Lojistik Merkezi Ziyaret Etti…
19 Mayıs 2019 Pazar
Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketinin kamuoyuyla paylaşıldığı tören için Samsun'da bulunan TOBB Başkanı M. Rıfat Hisarcıklıoğlu Samsun Lojistik Merkezi ziyaret etti. Ziyarette Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Günhan Ulusoy Hisarcıklıoğlu’na eşlik etti.
Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayip Erdoğan ile Türkiye 100 Hatıra Fotoğrafı...
19 Mayıs 2019 Pazar
Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayip Erdoğan ve Bakanlarımızın katılımıyla TOBB Başkanı M. Rıfat Hisarcıklıoğlu ve Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketleriyle hatıra fotoğrafı çektirildi.
 1   2   3   »