Karadeniz Bölgesi Oda/borsa Başkanları Tobb’da Buluştu...
12 Ağustos 2018 Pazar
Karadeniz Bölge Toplantısı, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun başkanlığında, TOBB İkiz Kuleler’de yapıldı. Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır'ın iştirak ettiği toplantıda bölge oda/borsa başkanlarına, TOBB’un çalışmaları ve Türkiye ekonomisine ilişkin sunumlar yapıldı.
Samsunluların Selamları İletildi...
7 Ağustos 2018 Salı
Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır, Samsun eski Valilerinden Sayın Hüseyin Aksoy’a nezaket ziyaretinde bulunarak, Samsunluların selamlarını iletti. Kocaeli Valisi Sayın Hüseyin Aksoy ise Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır’a ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, teşekkür etti.
Samsun İl Tarım ve Orman Müdürü Nail Kırmacı Ziyareti
6 Ağustos 2018 Pazartesi
Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır ve Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Samsun İl Tarım ve Orman Müdürü Nail Kırmacı’yı makamında ziyaret etti.
Samsun İli Oda ve Borsalar Müşterek İstişare Toplantısı...
1 Ağustos 2018 Çarşamba
Samsun ili Oda ve Borsalar Müşterek İstişare Toplantısı Samsun Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Samsun ili ve ilçeleri Oda ve Borsa Yönetim Kurulu Başkanları, Meclis Başkanları ve Genel Sekreterlerin katıldığı toplantıda, bölgenin öncelikli sorunları görüşülerek çözüm yolları istişare edildi.
Demokrasinin, Milletimizin ve Devletimizin Yanındayız...
14 Temmuz 2018 Cumartesi
FETÖ terör örgütünün 15 Temmuz gecesi hain darbe girişiminin ikinci yılı dolayısıyla ortak bir mesaj yayımlayan Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır ve Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, “Oda-Borsa camiası olarak demokrasiden, milletimizden, devletimizden yana olmaya devam edeceğiz.
Gelir İdaresi Başkanlığı Başkan Yardımcısı Mustafa Çolak ve Samsun Vergi Dairesi Başkanı Zeki Yumbul Borsamızı Ziyaret Etti...
22 Haziran 2018 Cuma
Gelir İdaresi Başkanlığı Başkan Yardımcısı Mustafa Çolak, Samsun Vergi Dairesi Başkanı Zeki Yumbul ve Grup Müdürleri ile birlikte, yeni çıkan Vergi Yapılandırma Kanunu hakkında bilgi vermek amacıyla Samsun Ticaret Borsasını ziyaret etti.
Samsun Ticaret Borsası Gıda Kontrol Laboratuvarının Kapasitesinin Geliştirilmesi Projesi Başlangıç Toplantısı Yapıldı...
19 Haziran 2018 Salı
19 Haziran 2018 tarihinde Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) hizmet binasında, Samsun Ticaret Borsası’nın Güdümlü Proje Desteği kapsamında sunduğu “Özel Gıda Kontrol Laboratuvarının Kapasitesinin Geliştirilmesi proje teklifi için başlangıç toplantısı gerçekleştirilmiştir.
Ramazan Yardımları ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı...
14 Haziran 2018 Perşembe
Samsun Ticaret Borsası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin katkılarıyla geleneksel hale getirdiği gıda yardımlarını Ramazan ayı başında ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı. Borsamız TOBB’un maddi desteğine kendi katkısını da önemli ölçüde vererek gıda yardımlarının il merkezinin yanı sıra ilçeler, beldeler ile köylerdeki toplam 1050 ihtiyaç sahibi aileye ulaştırıldı.
KOBİGEL ’den   İmalat sektörüne 1.000.000 TL Destek
17 Mayıs 2018 Perşembe
Kobigel – Kobi Gelişim Destek Programı “ 2018 / 01 İllerde Rekabet Avantajına Sahip İmalat Sanayi Sektörlerinin ve Yazılım Sektörünün Rekabet Gücünün Geliştirilmesi ” Proje Teklif Çağrısı