Başkan Çakır İş Kur’un Merkezinde....
23 Mayıs 2019 Perşembe
Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kuruu Başkanı Sinan Çakır, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Genel Müdürü Cafer Uzunkaya’ yı ziyaret ederek, iş dünyasıyla kurdukları yakın ilişkiden dolayı teşekkürlerini iletti. Teşvikler konusunda da üyelerin bilgilendirilmesi konusunda Samsun’un önemli adımlar attığını vurguladı.
TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu Lojistik Merkezi Ziyaret Etti…
19 Mayıs 2019 Pazar
Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketinin kamuoyuyla paylaşıldığı tören için Samsun'da bulunan TOBB Başkanı M. Rıfat Hisarcıklıoğlu Samsun Lojistik Merkezi ziyaret etti. Ziyarette Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Günhan Ulusoy Hisarcıklıoğlu’na eşlik etti.
Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayip Erdoğan ile Türkiye 100 Hatıra Fotoğrafı...
19 Mayıs 2019 Pazar
Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayip Erdoğan ve Bakanlarımızın katılımıyla TOBB Başkanı M. Rıfat Hisarcıklıoğlu ve Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketleriyle hatıra fotoğrafı çektirildi.
Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen 100 Şirketi Ödüllerini Aldı…
19 Mayıs 2019 Pazar
#TOBB ve #TEPAV organizasyonunda belirlenen Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımıyla düzenlen törende ödüllerini aldı.
Atatürk Anıtı'na Ziyaret...
19 Mayıs 2019 Pazar
Türkiye 100 töreni için Samsun'da bulunan TOBB Başkanı M. Rıfat Hisarciklioglu ve beraberindeki heyet Atatürk Anıtı'nı ziyaret etti. Yönetim Kurulu Başkanımız Sinan Çakır’ ında hazır bulunduğu törende Heyet Atatürk Anıtı'na çelenk sunup, saygı duruşunda bulundu.
Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen 100 Şirketi Samsun'da Buluşuyor...
17 Mayıs 2019 Cuma
Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkmasıyla başlayan İstiklal mücadelemizin 100’üncü yıldönümü dolasıyla Samsun’da 100. Yıl kutlamaları gerçekleştirilecektir.
Toprak Mahsulleri Ofisine Ziyaret...
15 Mayıs 2019 Çarşamba
Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır ve Genel Sekreter Ahmet Aliyazıcı Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Samsun Şube Müdürü Derya Şahinler’i ziyaret etti. Ziyarette, lisanslı depoculuk hakkında gerçekleştirilecek projeler hakkında istişarede bulunuldu.
Valimiz Semolina'da...
9 Mayıs 2019 Perşembe
Yönetim Kurulu Başkanımız Sinan Çakır, Samsun Valisi Sayın Osman Kaymak ile birlikte teknoloji ve gıda uygulamaları açısından Dünya'da ilk 5'de kabul gören üretim tekniğine sahip olan ve 25 ülkeye ihracat yapan üyemiz Semolina Mısır İrmiği Gıda San. ve Tic. A.Ş'yi ziyaret ettiler. Valimiz Sayın Osman Kaymak Genel Müdür Alp Oğuz Baştuğ'dan bilgi aldı.
Halkbank-turkishtime Ortak Akıl Buluşmaları Toplantısı Gerçekleşti...
9 Mayıs 2019 Perşembe
Samsun-Merkez Organize Sanayi Bölgesi potansiyeli, OSB’nin önde gelen şirketlerinin katılımıyla, Prof. Dr. Emre Alkin’in moderatörlüğünde gerçekleşen “Samsun OSB Rekabet Stratejileri Ortak Akıl Toplantısı”nda ele alındı.
Projeler ile Cazibe Merkezi Samsun...
9 Mayıs 2019 Perşembe
Valimiz Sayın Osman Kaymak başkanlığında “Cazibe Merkezlerini Destekleme Programı Tanıtım Toplantısı” Orta Karadeniz Kalkınma Ajansının ev sahipliğinde gerçekleştirildi.
 1   2   3   »