Cumhuriyet Başsavcımız Sayın Kılıç Bizleri Onurlandırdı.
24 Kasım 2023 Cuma
Cumhuriyet Başsavcımız Sayın Mehmet Sabri Kılıç Yönetim Kurulu Başkanımız Sinan Çakır ve Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı S. Zeki Murzioğlu’ nu ziyaret ederek bizleri onurlandırdı.
GELECEK NESİLLER İÇİN SÜRDÜRÜLEBİLİR KALKINMA….
22 Kasım 2023 Çarşamba
Doğal kaynakları tüketmeden, gelecek nesillerin ihtiyaçlarının karşılanmasına ve kalkınmasına imkan vermek için Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerine değindik….
BAŞKAN ÇAKIR’DAN ANKARA TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI GÜRSEL BARAN’A ZİYARET…
10 Kasım 2023 Cuma
Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır, Ankara Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran’ı ziyaret etti.
SAYIN ADEM BAŞAR’A ZİYARET…
10 Kasım 2023 Cuma
Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır, Ticaret Bakanlığı İç Ticaret Genel Müdürümüz Sayın Adem Başar’ı makamında ziyaret etti.
EMNİYET MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ARIBAŞ’ TAN İADE-İ ZİYARET…
31 Ekim 2023 Salı
Geçtiğimiz günlerde yönetim kurulumuz tarafından ziyaret eden İl Emniyet Müdürümüz Sayın Ahmet Arıbaş, Yönetim Kurulu Başkanımız Sinan Çakır’a iade-i ziyarette bulundu. Ziyarette Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Nurettin Odabaş, Sayman Üyemiz Mehmet Gürsoy, Yönetim Kurulu Üyemiz Fatih Güneri ve Genel Sekreterimiz Ahmet Aliyazıcı’ da hazır bulundu.
BAŞKAN ÇAKIR CUMHURİYET BAYRAMI RESEPSİYONUNA KATILDI….
29 Ekim 2023 Pazar
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 100. yıldönümü kutlama etkinlikleri kapsamında Valimiz Sayın Orhan TAVLI, protokol üyeleri, askeri, idari ve mülki erkan ile çok sayıda davetlinin katıldığı bir resepsiyon verdi. Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır’ da resepsiyona iştirak etti. Katılımın çok yoğun olduğu resepsiyon programında misafirleri salon girişinde karşılayan Sayın Valimiz konuklarıyla sohbet edip, bayramlarını kutladı.
TOBTİM YÖNETİM KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ…
27 Ekim 2023 Cuma
Türkiye´nin en büyük meslek kuruluşu olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin kurumsal desteği ile dünya ve ülke çapında öncü, girişimcilik ruhu taşıyan, yurtdışındaki ilk ticaret ve ofis merkezi olan TOBTİM Uluslararası Ticaret Merkezleri A.Ş Yönetim Kurulu TOBB Plaza İstanbul’da gerçekleştirildi.
CUMHURİYETİN 100 YILLIK EKONOMİ HİKAYESİ…
26 Ekim 2023 Perşembe
Cumhuriyetin 100. yılında Borsamız ev sahipliğinde Cumhuriyetimizin 100 Yıllık Ekonomi Hikayesini ele aldık…
BAŞKAN ÇAKIR SAYIN YAVUZ’U ZİYARET ETTİ...
24 Ekim 2023 Salı
Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır, Ankara Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Faik Yavuz’u ziyaret etti.
 1   2   3   »