Borsamız ve Samsun Tso Ev Sahipliğinde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ( Tobb ) & Türkiye Bankalar Birliği ( Tbb ) Reel Sektör & Finans Sektörü Diyalog Güçlendirme Toplantıları
10 Ocak 2019 Perşembe
Borsamız ve Samsun TSO ev sahipliğinde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) & Türkiye Bankalar Birliği (TBB) Reel Sektör & Finans Sektörü Diyalog Güçlendirme Toplantıları’nın onbirincisi Samsun’da yapıldı.
Reel Sektör & Finans Sektörü Diyalog Güçlendirme Toplantısı'na Davetlisiniz...
8 Ocak 2019 Salı
Samsun Ticaret Borsası ve Samsun Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Türkiye Bankalar Birliği işbirliğinde 9 Ocak 2019, Çarşamba 10.00 da Sheraton Grand Samsun Hotel'de düzenlenecek olan “Reel Sektör & Finans Sektörü Diyalog Güçlendirme Toplantısı”na davetlisiniz...
Ticaret Borsaları Otomasyon Sistemi (TİBOS) Kapsamında Yeni Tescil Modülü Borsamız Personeline Anlatıldı
2 Ocak 2019 Çarşamba
Borsamızın geliştirilme aşamasında birçok görüş bildirerek katkı sağladığı Tescil modülü tescil işlemlerini gerçekleştirilecek personelimize uygulamalı olarak anlatıldı. Kurum içi eğitim olarak planlanan eğitimde Genel Sekreter Yardımcısı Şengül YILMAZ ve Muamelat Personeli Zafer YILMAZ tarafından ilgili personele uygulamalı olarak yeni modül hakkında bilgi verildi.
2018 Yılının Son Meclis Toplantısı Yapıldı...
28 Aralık 2018 Cuma
Samsun Ticaret Borsası’nın son meclis toplantısında 2019 yılı bütçesi onaylandı. Buna göre, 2019 yılı gelir- gider bütçesi 3 milyon 100 bin TL olarak belirlendi.
Kalite Sistemi Tetkikleri Başarıyla Gerçekleştirildi...
25 Aralık 2018 Salı
TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 10002:2014 Müşteri Memnuniyet Yönetim Sistemi Gözetim tetkikleri başarıyla tamamlandı.
Samsun Lojistik Merkez Yönetim Kurulu Toplantısı Gerçekleşti...
22 Aralık 2018 Cumartesi
Samsun Lojistik Merkez Yönetim Kurulu Toplantısı Samsun Valisi Sayın Osman Kaymak başkanlığında yapıldı.
Gıda Osb Müteşebbis Heyet Toplantısı Gerçekleşti...
22 Aralık 2018 Cumartesi
Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır ve Yönetim Kurulu Üyesi Nurettin Odabaş, Samsun Valisi Sayın Osman Kaymak başkanlığında, My House Otel ev sahipliğinde yapılan Gıda OSB Müteşebbis Heyet Toplantısına katıldı. Gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından toplantı sona erdi.
Samsun Valisi Sayın Osman Kaymak Borsamızı ziyaret etti...
5 Aralık 2018 Çarşamba
Samsun Ticaret Borsası’nı ziyaret eden Samsun Valisi Sayın Osman Kaymak, ülkemizin gelişmesi için iş dünyasına her zaman önemli görevler düştüğünü söyledi. Valimiz Osman Kaymak, Gıda Kontrol Laboratuvarını da gezerek, günümüz ileri teknolojileriyle analizlerin yapıldığı birimde gördüğü çalışmalar karşısında tebriklerini iletti.
Samsun Lojistik Merkezi Yönetim Kurulu Toplantısı
3 Aralık 2018 Pazartesi
Borsamız iştiraklerinden, Samsun Lojistik Merkezi Yönetim Kurulu Toplantısı Valimiz Sayın Osman Kaymak başkanlığında Samsun Valiliği’ nde gerçekleştirildi.
Başkan Çakır Müsiad Expo & Uluslararası İş Forumu Etkinliğine Katıldı…
21 Kasım 2018 Çarşamba
Yabancı iş adamları, yatırımcı kurumlar ve devlet adamlarına ev sahipliği yapan ve bu yıl 17'ncisi gerçekleştirilen MÜSİAD EXPO & Uluslararası İş Forumu Etkinlikleri kapılarını ziyaretçilerine açtı. Samsun Valisi Sayın, Osman Kaymak’ ın onurlandırdığı Samsun Standında Yönetim Kurulu Başkanımız Sinan ÇAKIR Samsunlu İş Adamları ve diğer katılımcılarla bir araya geldi.
 1   2   3   »