Samsun İl Tarım ve Orman Müdürü'ne Ziyaret...
12 Temmuz 2021 Pazartesi
Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır ve Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu Samsun İl Tarım ve Orman Müdürü İbrahim Sağlam’ ı makamında ziyaret ettiler.
Samsun Teknoloji Geliştirme Bölgesi Danışma Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi...
3 Temmuz 2021 Cumartesi
Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır’ ında hazır bulunduğu toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Demir, OMÜ Rektörü Sayın Yavuz Ünal, Samsun Üniversitesi Rektörü Sayın Mahmut Aydın ve TSO Başkanı Sayın Salih Zeki Murzioğlu iştirak ettiler. Toplantıda Teknopark'ın hedef ve çalışmaları ile ilgili istişareler gerçekleştirildi.
Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Dr. Bekir Pakdemirli Ziyaret Edildi.
1 Temmuz 2021 Perşembe
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekilimiz Sayın Çiğdem Karaaslan, Milletvekillerimiz Sayın. Ahmet Demircan, Sayın. Fuat Köktaş, Sayın Orhan Kırcalı, Valimiz Sayın Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Mustafa Demir ve diğer yetkililerden oluşan Samsun Heyetinin Sayın Pakdemirli’ yi ziyaretinde Yönetim Kurulu Başkanımız Sinan Çakır’ da hazır bulundu. Ziyarette Samsunumuzun tarımı; özellikle manda ve kenevir yetiştiriciliği konularında mevcut durum ve hayata geçirilecek projeler hakkında görüşmeler gerçekleştirildi.
Samsun Heyeti Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ı Ziyaret Etti...
1 Temmuz 2021 Perşembe
Başkan Çakır Samsun Heyeti ile Birlikte Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Mustafa Varank Ziyaretine İştirak Etti…
Çakır ve Murzioğlu Sayın Karaaslan ’ı Ziyaret Etti..
1 Temmuz 2021 Perşembe
Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır ve Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu Ak Parti Samsun Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Sayın Çiğdem Karaaslan’ ı makamında ziyaret ettiler. Sayın Karaaslan nazik ziyaretlerinden dolayı başkanlara teşekkür etti.
 Samsun Enerji Koordinasyon Toplantısı Gerçekleşti ...
18 Haziran 2021 Cuma
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Fatih Dönmez’ in katılımıyla Samsun Büyükşehir Belediyesi Şehit Ömer Halisdemir Salonu'nda "Samsun Enerji Koordinasyon Toplantısı" gerçekleştirildi.
CHP Heyeti Borsamızı Ziyaret Etti..
16 Haziran 2021 Çarşamba
CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, CHP İstanbul Milletvekili E. Gülizar Emecan, CHP Tokat Milletvekili Kadim Durmaz, CHP Samsun İl Başkan Yardımcısı Eyüp Odabaş, İlkadım İlçe Başkanı Metin Telatar, İl Kadın Kolları Başkanı Nazan Güneysu ve partililerden oluşan bir heyet Borsamızı ziyaret ettiler. Yönetim Kurulu Başkanımız Sinan Çakır, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Şaban Seyhan, Meclis Üyemiz Özlem Ertekin ve Genel Sekreterimiz Ahmet Aliyazıcı’ nın hazır bulunduğu ziyarette İlimizin tarım ve ticareti ile ilgili konular hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.
Samsun Ptt Merkez Müdürü Nurhan Önder'den Başkan Çakır’a Ziyaret…
11 Haziran 2021 Cuma
Samsun PTT Merkez Müdürü Nurhan Önder Başkan Çakır’ı makamında ziyaret etti. Yönetim Kurulu Başkanımız Sinan Çakır ve Önder PTT hizmetleri ve karşılıklı iş birliği faaliyetleri konusunda fikir alışverişi yaptılar. Başkan Çakır ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Merkez Müdürü Önder de yakın ilgi ve alakalarından dolayı Başkan Çakır’a teşekkür etti.
Geçmişten Günümüze Sosyo Ekonomik Göstergelerle Samsun…
5 Haziran 2021 Cumartesi
Samsun Ticaret Borsası ev sahipliğinde, akademik danışmanımız, Samsun Üniversitesi Rektör Yardımcısı, ekonomist Prof. Dr. Selahattin KAYNAK tarafından ilimizin sosyo ekonomik göstergelerinin yorumlandığı “Geçmişten Günümüze Sosyo Ekonomik Göstergelerle Samsun” semineri gerçekleştirildi.
Başkan Çakır Akıllı Şehir Trafik Güvenliği Projesi İmza Töreni ’ne Katıldı..
1 Haziran 2021 Salı
ASELSAN ve Samsun Büyükşehir Belediyesi arasında Büyükşehir Belediyesi Ömer Halisdemir Salonu’ nda düzenlenen Akıllı Şehir Trafik Güvenliği Projesi İmza Töreni’ ne Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır iştirak etti.
 1   2   3   »