MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Hasan Tahsin Şengül Borsamızı Ziyaret Etti...
14 Ekim 2021 Perşembe
Müstakil Sanayici ve İş adamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Şube Başkanı Hasan Tahsin Şengül ve beraberindeki heyet borsamızı ziyaret ettiler.
Samsun Lojistik Merkez Yönetim Kurulu Toplantısı Gerçekleşti...
14 Ekim 2021 Perşembe
Samsun Lojistik Merkez Yönetim Kurulu Toplantısı Samsun Valisi Sayın Dr. Zülkif Dağlı'nın başkanlığında gerçekleştirildi.
Samsun Oda ve Borsaları Müşterek Toplantısı Gerçekleşti...
8 Ekim 2021 Cuma
"5174 Sayılı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odalar ve Borsalar Kanunu"nun ilgili maddeleri gereği, Samsunda faaliyet gösteren Oda ve Borsaların Yönetim Kurulu Başkanları, Yönetim Kurulları, Meclis Başkanları ve Genel Sekreterlerinin katılımıyla Samsun Oda ve Borsaları Müşterek Toplantısı gerçekleştirildi.
Borsadan Stratejik Eğitim...
24 Eylül 2021 Cuma
Borsamız Akademik Danışmanı, Samsun Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Selahattin KAYNAK’ın moderatörlüğü ve Doç. Dr. Mustafa Kemal YILMAZ’ın sunumuyla “Küresel Rekabet Ortamında Stratejik Düşünme Ve Pazarlama Stratejileri“ semineri düzenlendi.
İhracatçı Firmalarımızla Gurur Duyuyoruz…
23 Eylül 2021 Perşembe
Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından her yıl hazırlanan ve 2020 yılında 93 milyar dolarla ülkemizin toplam ihracatının %55'ini gerçekleştiren ilk 1000 ihracatçımızın yer aldığı Türkiye'nin İlk 1000 İhracatçı Araştırması Raporu yayınlandı.
Gerçekleştirilecek Projeler İstişare Edildi...
16 Eylül 2021 Perşembe
Samsun Milletvekili Sayın Orhan Kırcalı, Ak Parti İl Başkanı Sayın Ersan Aksu ve Ak Parti İlçe Başkanı Sayın Dursun Mücahit Erbin Yönetim Kurulu Başkanımız Sinan Çakır’ı makamında ziyaret ettiler. Ziyarette Meclis Başkan Yardımcılarımız Mehmet Gürsoy, Serkan Seyhan ve Genel Sekreterimiz Ahmet Aliyazıcı’da hazır bulundu.
Samsun Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı Açıldı.
15 Eylül 2021 Çarşamba
Borsamızın da katkı verdiği 6. Samsun Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı, yapılan törenle açıldı.72 firma ve 100'den fazla markanın katılımıyla gerçekleştirilen fuar 15-19 Eylül tarihleri arasında ziyaret edilebilecek.
Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) 9'uncu Danışma Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi….
31 Temmuz 2021 Cumartesi
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır’ da iştirak etti.
Samsun İl Tarım ve Orman Müdürü'ne Ziyaret...
12 Temmuz 2021 Pazartesi
Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır ve Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu Samsun İl Tarım ve Orman Müdürü İbrahim Sağlam’ ı makamında ziyaret ettiler.
Samsun Teknoloji Geliştirme Bölgesi Danışma Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi...
3 Temmuz 2021 Cumartesi
Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır’ ında hazır bulunduğu toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Demir, OMÜ Rektörü Sayın Yavuz Ünal, Samsun Üniversitesi Rektörü Sayın Mahmut Aydın ve TSO Başkanı Sayın Salih Zeki Murzioğlu iştirak ettiler. Toplantıda Teknopark'ın hedef ve çalışmaları ile ilgili istişareler gerçekleştirildi.
 1   2   3   »