Samsunspor Futbol Şehitleri Anıtı Törenle Açıldı...
20 Ocak 2021 Çarşamba
Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan ÇAKIR, Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun himayelerinde düzenlenen; 20 Ocak 1989 tarihinde Samsunspor kafilesinin geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybedenlerin anısına Büyükşehir Belediyesi tarafından Millet Bahçesi’nde yaptırılan Samsunspor Futbol Şehitleri Anıtı’nın ve Yılport Samsunspor A.Ş. tarafından Yeni 19 Mayıs Stadyumu önünde yaptırılan bronz heykellerin açılış törenlerine iştirak etti.
Eğitime Tablet Desteği...
15 Ocak 2021 Cuma
TOBB tarafından başlatılan kampanya kapsamında her yıl ihtiyaç sahibi öğrencilere verilen eğitim yardımları pandemi nedeniyle bu yıl tablet bilgisayar olarak gerçekleştiriliyor.
Başkan Çakır'dan Ankara Ticaret Odasına Ziyaret ...
13 Ocak 2021 Çarşamba
Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır, Ankara Ticaret Odasına Başkanı Gürsel Baran’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette, ATO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Ülkü Karakuş’da hazır bulundu.
Paraf Ticari Kredi Kartı ile Güvenceli Tedarik Zinciri Finansmanı Anlaşması
8 Ocak 2021 Cuma
Satıcıya tahsilat güvencesi, alıcıya da 18 aya kadar vade imkanıyla ödeme esnekliği sunan anlaşmadan TOBB çatısı altındaki 1,5 milyon işletme yararlanabilecek.
Samsun Ticaret Borsası 2021 Yılı Bütçesi “ Oy Birliği ” ile Kabul Edildi...
25 Aralık 2020 Cuma
Borsamız Aralık Ayı Meclis Toplantısı Meclis Başkan Yardımcısı Mehmet Gürsoy başkanlığında gerçekleştirildi.
Aralık Ayı Personel Toplantımız Elektronik Ortamda Gerçekleştirildi…
24 Aralık 2020 Perşembe
Toplantıda personel memnuniyet anketi, üye memnuniyet anketi, yıllık ve aylık faaliyet raporlarının modernizasyonu hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Toplantıda ilçelerimizde yer alan personelimizde hazır bulundu.
Pazarlama Stratejileri ve Büyüme Webinarı Gerçekleştirildi...
23 Aralık 2020 Çarşamba
Borsamız tarafından düzenlenen “Pazarlama Stratejileri ve Büyüme Webinarı”nda Doç. Dr. Bilsen BİLGİLİ değerli bilgilerini katılımcılar ile paylaştı. Samsun Üniversitesi Rektör Yardımcısı, ekonomist Sayın Prof. Dr. Selahattin KAYNAK’ın moderatörlüğünde gerçekleşen webinara iştiraklerinden dolayı üyelerimize ve tüm katılımcılara teşekkür ederiz.
Borsadan Bölgeye Büyük Hizmet...
21 Aralık 2020 Pazartesi
Başkan Çakır “Sayın Cumhurbaşkanımızın bize emaneti olan bu eseri daha da ileriye taşıyacağız.”
Samsun Ticaret Borsası ile T.C. Ziraat Bankası Arasında “ Bankkart Başak Tedarik Zinciri Finansmanı ” Protokolü İmzalandı
18 Aralık 2020 Cuma
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın’ın katılımıyla gerçekleştirilen Bankkart Tedarik Zinciri Finansman Projesi Lansmanı töreninin ardından Samsun Ticaret Borsası ve Ziraat Bankası arasında protokol imzalandı.
Küresel Krizlerle Mücadelede Firmalar İçin Stratejiler Webinarı Gercekleştirildi...
16 Aralık 2020 Çarşamba
Borsamız ile Çarşamba TSO, Çarşamba Ticaret Borsası, Terme TSO ve Terme Ticaret Borsası iş birligi ile gerçekleştirilen webinarda Samsun Üniversitesi Rektör Yardımcısı, ekonomist Sayın Prof. Dr. Selahattin KAYNAK değerli bilgilerini katılımcılar ile paylaştı. Gerçekleştirilen webinara iştiraklerinden dolayı üyelerimize ve tüm katılımcılara teşekkür ederiz.
 1   2   3   »