Sevdamız Samsun...
6 Kasım 2018 Salı
Yönetim Kurulu Başkanımız Sinan Çakır, Meclis Başkanımız Ahmet Takış ve Yönetim Kurulu Üyemiz Mustafa Mercan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından organize edilen “Sevdamız Samsun” toplantısına katıldılar.
Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Dr. Nureddin Nebati, Samsun'daki İş Adamları ile Bir Araya Geldi.
5 Kasım 2018 Pazartesi
Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nureddin Nebati'nin himayelerinde Samsun Valiliği ve Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin ev sahipliğinde Samsun iş dünyası bir araya geldi.
Hilas Thermal Resort&spa’nın Açılışını Gerçekleştirdik….
3 Kasım 2018 Cumartesi
Yönetim Kurulu Başkanımız Sinan Çakır protokol üyeleri ile birlikte, Ladik Hamamayağında bulunan Hilas Thermal Resort & SPA’nın açılışını gerçekleştirdi. Törene Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şaban Seyhan ve Genel Sekreter Ahmet Aliyazıcı katıldı.
Çakır 'dan Uzun 'a Ziyaret
3 Kasım 2018 Cumartesi
Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır, Samsun Medya Grubu'na ziyarette bulundu .
Samsun Lojistik Merkezi Yönetim Kurulu Toplantısı Gerçekleşti
22 Ekim 2018 Pazartesi
Samsun Lojistik Merkezi Yönetim Kurulu Toplantısını Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin’nin başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıya Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Tekkekköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Samsun Merkez Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili Fahri Eldemir, Samsun Büyükşehir Belediye Genel Sekreteri Coşkun Öncel, Samsun Ticaret Borsası Genel Sekreteri Ahmet Aliyazıcı, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Süleyman Karabük, Samsun Lojistik Merkezi Genel Müdürü Temel Uzlu katıldı
Çakır “ Varız ” Dedi...
13 Ekim 2018 Cumartesi
Yönetim Kurulu Başkanımız Sinan Çakır Enflasyonla Mücadele Programı çerçevesinde TOBB’un 365 oda ve borsa ile birlikte başlattığı “en az yüzde on indirim kampanyasına” camia olarak bizde “varız” dedi.
“ Hasadın Ardından ” Karadenizli Un Sanayicileri Bir Araya Geldi...
28 Eylül 2018 Cuma
Un sektör temsilcileri Karadeniz Un Sanayicileri Derneğinin (KUSAD) ev sahipliğinde Sheraton Otel'de düzenlenen 'Hasadın Ardından' temalı Genişletilmiş Sektör Toplantısı'nda bir araya geldi.
Lojistik Merkez Toplantısı
28 Eylül 2018 Cuma
Lojistik Merkez toplantısı Valimiz Sayın Osman Kaymak başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıya Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır ve Genel Sekreter Ahmet Aliyazıcı katıldı.
Katar'dan Ziyaret Var...
27 Eylül 2018 Perşembe
Yönetim Kurulu Başkanımız Sinan ÇAKIR, bir dizi inceleme ve görüşmelerde bulunmak üzere Türkiye’ ye gelen Katarlı Al Meera Şirketi’ nin yöneticileri ile birlikte Valimiz Sayın Osman KAYMAK’ ı makamlarında ziyaret etti
Samsun Tarım Fuarı 2018 kapılarını ziyaretçilerine açtı…
26 Eylül 2018 Çarşamba
Ulusoy; Samsun Ticaret Borsası olarak, başta tarım ve gıda konuları olmak üzere Ülkemize ve Samsun’a katkı sağlayacak her projenin destekçisiyiz.
 1   2   3   »