Terme Ticaret Borsasının Misafiri Olduk...
Terme Ticaret Borsasının, düzenlediği “Motivasyon ” eğitiminde Samsun ili Ticaret Borsaları ile Ticaret ve Sanayi Odalarının Genel Sekreterleri ve personelleri bir araya geldi.
Terme Ticaret Borsasının Misafiri Olduk...

İzgören Akademi eğitmenlerinden Oytun YUMŞAK tarafından verilen “Motivasyon” eğitimine Samsun ilinde hizmet veren Ticaret Borsaları ile Ticaret ve Sanayi Odalarının Genel Sekreterleri ve personelleri iştirak etti.


Samsun Ticaret Borsası Genel Sekreteri Ahmet ALİYAZICI; “Samsun ilinde faaliyet gösteren oda ve borsalar olarak 2016 yılında gerçekleştirdiğimiz personel eğitimlerinde örnek bir birliktelik yakaladık.


Düzenlenen eğitimlere mümkün olduğunca tüm oda ve borsalar genel sekreterleri ve personelleri ile iştirak etmeye özen gösteriyoruz. Amacımız bu eğitimleri bir arada yaparak kurumlarımız arasındaki işbirliğini, personellerimizin birlikteliği ile pekiştirmek ve personelimizin aldığı eğitim çeşitliliğini arttırmaktır.


Terme Ticaret Borsasını gerçekleştirmiş olduğu bu güzel organizasyon için tebrik ediyorum.“ dedi.

Terme Ticaret Borsası toplantı salonunda düzenlenen eğitime Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Süleyman KARABÜK, Samsun Ticaret Borsası Genel Sekreteri Ahmet ALİYAZICI, Bafra Ticaret Borsası Genel Sekreteri Bayram TOSUN, Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Talip Şahin, Çarşamba Ticaret Borsası Genel Sekreteri Eftal Yetimoğlu, Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Gültekin SÜRÜL, Terme Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Fatma MALKOÇ AVCI,  Samsun Ticaret Borsası, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Bafra Ticaret Borsası, Bafra Ticaret ve Sanayi Odası, Çarşamba Ticaret Borsası, Terme Ticaret ve Sanayi Odası, Terme Ticaret Borsası ile Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası personelleri katıldı.