Oldukça samimi ve sohbet havasında geçen ziyarette Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılarımız Nurettin Odabaş, Muharrem Göksel, Yönetim Kurulu Sayman Üyemiz Mehmet Gürsoy ile Yönetim Kurulu Üyemiz Demir Küçük ’de hazır bulundular.
Yönetim Kurulu Başkanımız Sinan Çakır, Başkan Candal’a başarı dileklerini iletti. Başkan Candal’da, nazik ziyaretleri ve güzel temennilerinden dolayı Borsamız Yönetim Kuruluna teşekkür etti.