bedava bonus bedava bonus bedava bonus
Valimiz Sayın Dağlı ’dan İade-i Ziyaret…
Samsun Valisi Sayın Dr. Zülkif Dağlı iade-i ziyaret gerçekleştirerek Borsamızı onurlandırdı. Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Günhan Ulusoy, Meclis Başkan Yardımcımız Serkan Seyhan, Yönetim Kurulu Üyemiz Salih Apaydın, Meclis Üyemiz Muharrem Göksel ve Genel Sekreterimiz Ahmet Aliyazıcı da ziyarette hazır bulundu.
Valimiz Sayın Dağlı ’dan İade-i Ziyaret…

Başkan Çakır Borsamızın gerçekleştirdiği çalışmaları Sayın Dağlı’ ya aktarırken, Samsun’ da gıda sektörünün dünü bugünü ve yarını hakkında da bir projeksiyon çizdi. İnşaatı tamamlanan yeni hizmet binamız ve Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı’ na sunulan “Samsun Ticaret Borsası Özel Gıda Kontrol Laboratuvarı’ nın Kapasitesinin Geliştirilmesi” projesi ile ilgili bilgilerde veren Başkan Çakır iş dünyası tarafından uzun zamandır talep edilen ilçe bazlı teşvik sisteminin uygulanmasına yönelik kararında ülkemiz ve Samsunumuz içinde sevindirici ve önemli bir gelişme olduğunu belirtti.Sayın Dağlı “Borsamıza yeni binasında da inşallah güzel hizmetler nasip olacak.” dedikten sonra “Samsunun geleceği için Organize Sanayi Bölgelerinin çok önemli olduğunu, gerçekleştirilecek laboratuvar projesi ile birlikte hizmet yelpazesinin genişleyeceğini bu sayede de Borsa laboratuvarının sektöre verdiği hizmetlerin katlanarak artacağını belirtti.” 

Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Valimiz Sayın Dağlı Ticaret Borsası yönetimi ve üyelerine başarılar diledi. Ziyaret anı takdimi ile son buldu.