Yönetim Kurulu Başkanımız Sinan Çakır ve Vakıf Katılım Kobi Bankacılığı Birim Müdürü Lokman Avcı tarafından imzalanan protokolle, borsamız üyelerin ihtiyaç duydukları finansmana ulaşabilmeleri hedefleniyor. Ayrıca; teminat mektupları, indirimli kiralık kasa, dijital kanallardan ücretsiz EFT-havale, avantajlı üye iş yeri (POS) oranları, sigorta poliçelerinde rekabetçi prim bedelleri ve dış ticaret işlemlerinde üyelerimiz avantajlı kâr ve komisyon oranlarından faydalanabilecekler.
İmza töreninde Vakıf Katılım Samsun Şube Müdürü Engin Kapar’ da hazır bulundu. Tören anı takdimi ile son buldu.