bedava bonus bedava bonus bedava bonus
Türk Standartları Enstitüsü ( Tse ) Samsun Belgelendirme Müdürü Erol Kaygı, Yönetim Kurulu Başkanımız Sinan Çakır’ı Makamında Ziyaret Etti.
Türk Standartları Enstitüsü(TSE) Samsun Belgelendirme Müdürü Erol KAYGI yönetim kurulu başkanımız Sinan ÇAKIR’ ı makamında ziyaret ederek görüş alış verişinde bulundu. Ziyarette genel sekreterimiz Ahmet Aliyazıcı’ da hazır bulundu.
Türk Standartları Enstitüsü ( Tse ) Samsun Belgelendirme Müdürü Erol Kaygı, Yönetim Kurulu Başkanımız Sinan Çakır’ı Makamında Ziyaret Etti.

KAYGI yaptığı açıklamada; “Standardizasyon ve kaliteye önem vermek, gelişimi için yatırım yapmak; uzun soluklu rekabete dayanıklı kurum ve kuruluşlara ülke olarak sahip olmamızı sağlıyor. Samsun Ticaret Borsası’ da  kalite sistemlerini sürekli geliştirip üyelerinin hizmetine sunarak bu yolda emin adımlarla ile ilerlemeye devam ediyor. Sayın Başkana bu konuya verdiği ehemmiyetten dolayı teşekkür ediyorum.”  dedi.   Samsun Ticaret Borsası Başkanı Sinan ÇAKIR’ da; “Bizim gibi kurumlar hizmet kurumları. Üyeye verilen hizmetin kalitesini ve sürekliliğini artırmak için arkadaşlarımızla birlikte sistemi hep bir adım ileri taşımayı hedefliyoruz. Bende Sayın Kaygı’ nın şahsında bu kalite yolculuğumuzda bizlerden desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen ve hep eğitici bir rol oynayan TSE   Samsun Belgelendirme Müdürlüğümüze  teşekkür ediyorum.” Dedi.