AK Parti Büyükşehir Belediye Başkanı aday adayı Erdoğan Tok Yönetim Kurulu Başkanımız Sinan Çakır’ı ziyaret etti. Başkanlık makamında gerçekleşen ve karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Nurettin Odabaş, Yönetim Kurulu Üyemiz Demir Küçük ve Genel Sekreterimiz Ahmet Aliyazıcı’ da hazır bulundu.
Başkan Çakır, Sayın Tok’u borsamızda ağırlamaktan duydukları memnuniyeti belirtirken, Sayın Tok’ta misafirperverliklerinden dolayı Başkan Çakır’a ve yönetimine teşekkür etti.