SAYIN HİSARCIKLIOĞLU BİZLERİ ONURLANDIRDI
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Samsun Ticaret Borsası’nı ziyaret ederek, Meclis Üyeleri ile bir araya geldi.
SAYIN HİSARCIKLIOĞLU BİZLERİ ONURLANDIRDI

Başkan Çakır ziyarette “Sayın Başkanım sizin de konuşmalarınızda belirtiğiniz gibi reel sektörün sıkıntılarını, en iyi bilen, en yakından takip eden kurumlar oda ve borsalarımızdır. Ben bu vesile ile Türk reel sektörünün en büyük çatı kuruluşu olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin 70'inci yaşını kutlarken camiamızın liderliğinizde 70 yıl sonra da aynı ruh, aynı heyecanla Güçlü Türkiye, Güçlü Ekonomi için çalışmaya kararlılıkla devam edeceğini belirtmek istiyorum.” dedi.

 

Oda ve borsa başkanlarının ülke ekonomisine ve istihdama katkı verdiğinin altını çizen Hisarcıklıoğlu, “Eğer 1 kişiye ilave iş, aş açabilir, o kişinin yanında ilave 1 kişi de ekmek yiyebiliyorsa, ülkesine 1 lira katma değer oluşturup, zenginlik sağlayabiliyorsa ne mutlu ona ekonomiye destek veren herkesi saygıyla selamlıyorum” diye konuştu.

 

Ziyarette Başkan Çakır’ın yan sıra Meclis Başkan Yardımcısı Mehmet Gürsoy ve meclis üyelerimizde hazır bulundu. TOBB Başkanımız Sayın Hisarcıklıoğlu Borsamız Genel Sekreteri ve ekibini de özverili çalışmalarından dolayı tebrik etti.