bedava bonus bedava bonus bedava bonus
Samsun Vergi Dairesi Başkanı Nazmi Erol, 25. Vergi Haftası Kutlamaları Nedeniyle Borsamızı Ziyaret Etti.
Samsun Vergi Dairesi Başkanı Nazmi Erol, 25. Vergi Haftası kutlamaları nedeniyle çalışma arkadaşlarından oluşan bir heyetle birlikte Samsun Ticaret Borsası’ nı ziyaret etti.

Vergi Dairesi Başkanı Nazmi Erol, Samsun Ticaret Borsası Başkanı Sinan ÇAKIR’ a ziyaretin anısına çiçek takdim etti Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan ÇAKIR “Tüm Maliye camiamızın vergi haftasını içtenlikle kutluyorum.” dedi.

Vergi Dairesi Başkanı Nazmi Erol “Vergi Haftası’nın kutlanmasındaki amaçlardan biri de verginin öneminin tüm topluma benimsetilmesi olduğunu ve toplum olarak vergi konusundaki sağduyunun her geçen gün arttığını söyledi.

Samsun Ticaret Borsası Meclis üyelerinde hazır bulunduğu ziyarette Borsa Başkanı ÇAKIR "Kamu gelirlerinin büyük bir bölümünü oluşturan vergiler, halka sunulan hizmet giderlerinin karşılanmasında devletimizin en önemli gelir kaynağını oluşturmaktadır, eğitim, sağlık, güvenlik, sanayi, altyapı ve buna benzer birçok alanda kamusal hizmetlerin yapılabilmesi, yatırım ve diğer kalemlerin karşılanmasını sağlayan vergilerin aynı zamanda büyümeye ve refaha da fayda sağlamaktadır.” dedi