bedava bonus bedava bonus bedava bonus
Samsun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasından Borsamıza Ziyaret....
Samsun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (SMMMO) Odası Başkanı Hayrul Kayar ve yönetim kurulu üyeleri, “Muhasebe Haftası” kutlama etkinlikleri kapsamında Borsamızı ziyaret etti.
Samsun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasından Borsamıza Ziyaret....

Her yıl 1 -7 Mart tarihlerini arasında kutlanan Muhasebe Haftası etkinlikleri kapsamında Samsun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler(SMMMO) Odası Başkanı Hayrul Kayar ve yönetim kurulu üyeleri, Borsamızı ziyaret ettiler. Ziyarette Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Mercan ve Fatih Güneri, Meclis Başkan Yardımcısı Serkan Seyhan, Meclis Üyesi Muharrem Göksel ve Genel Sekreter Ahmet Aliyazıcı hazır bulundu.

 

Başkan Kayar “En büyük sıkıntılarımızdan bir tanesi mevzuatın çok sık değişmesidir. Bunların takibi, büyük sıkıntı oluşturuyor. Ardından hemen hemen her türlü hatanın hiçbir türlü düzeltme şansı yok. Maalesef Türkiye genelinde 6 arkadaşımız iş stresi ve yoğunluğu sebebiyle görev başındayken hayatını kaybetti.” Dedi.


Borsamız yetkilileri ise “Sayın Hayrul Kayar ve ekibinin ziyaretlerinden dolayı büyük memnuniyet duyduklarını, oda mensuplarının borsamızın en önemli iş paydaşları arasında olduğunu, mali müşavir ve muhasebecilerin iş dünyamız için çok önemli önemli bir görev yürüttüklerini belirttikten sonra bütün meslek gurubu üyelerinizin Muhasebe Haftası’nı kutluyoruz.” Dediler.

 

Başkan Hayrul Kayar’ a günün anısına “Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının Samsun’ a çıkışının 100. Yılı” münasebetiyle ayrı bir önemi olan Bandırma Vapuru takdim edildi.