Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Nurettin Odabaş ile Yönetim Kurulu Üyemiz Demir Küçük’ de hazır bulundu.
Başkan Çakır, “Sayın Öğütcü ve ekibinin ziyaretlerinden dolayı büyük memnuniyet duyduklarını, oda mensuplarının borsamızın en önemli iş paydaşları arasında olduğunu, mali müşavir ve muhasebecilerin iş dünyamız için çok önemli bir görev yürüttüklerini belirttikten sonra bütün meslek gurubu üyelerinizin Muhasebe Haftası’nı kutluyorum” Dedi. Sayın Öğütcü’de Başkan Çakır’a misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.