Samsun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Hayrul Kayar ve Yönetim Kurulu Üyeleri Borsamızı Ziyaret Etti.
Samsun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler(SMMMO) Odası Başkanı Hayrul Kayar ve yönetim kurulu üyeleri, Muhasebe Haftası kutlama etkinlikleri kapsamında Samsun Ticaret Borsası’ nı ziyaret etti.
Samsun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Hayrul Kayar ve Yönetim Kurulu Üyeleri Borsamızı Ziyaret Etti.

Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Nevzat Demirer ve Meclis üyeleri Mustafa Mercan, Demir Küçük, Özlem Ertekin ve Cihangir Cengiz tarafından karşılanan Hayrul Kayar “1 Mart tarihi üyesi olduğumuz Avrupa ve Dünya Muhasebeciler Federasyonlarına göre 'Muhasebeciler Günü' ve 1 -7 Mart tarihlerini içine alan hafta 'Muhasebe Haftası'dır. Muhasebeciler Haftası'nı bu yıl da oda olarak düzenlediğimiz çeşitli etkinlikler ile kutluyoruz.”  dedi.

Kayar " Sürekli değişen mevzuat ve uygulamaları takip etmenin yanı sıra üzerimize yüklenen tüm işleri layıkıyla yerine getirmeye çalışıyoruz. Başta gelir idaresi olmak üzere, Sosyal Güvenlik Kurumu, Türkiye İş Kurumu, Türkiye İstatistik Kurumu gibi kurumların beyan, bildirim tahakkuk, tahsilat, istatistiki verilerin hepsinde görev alıyoruz. Değişen mevzuat ile ilgili olarak Samsun Ticaret Borsası gibi iş dünyasının temsilcisi kurumlarla sürekli dirsek teması halindeyiz. Fikir alışverişlerinde bulunup görüş bildiriyoruz.” diyerek sözlerine devam etti.

Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyesi Nevzat Demirer, Sayın Hayrul Kayar ve ekibinin ziyaretlerinden dolayı büyük memnuniyet duyduk. Samsun’da mali müşavirler ve muhasebeciler olarak iş dünyamız için yapmış olduğunuz önemli görevler var. Ben sizlerin şahsında bütün meslek gurubu üyelerinizin Muhasebe Haftası’nı kutluyorum.” dedi.