Samsun genelinde yürütülen ticari faaliyetler ile istihdamın artırılması konusunda yapılması gereken çalışmaların görüşüldüğü toplantıya Samsun Ticaret Borsası Başkanı Sinan Çakır, Samsun TSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Bafra TSO Başkanı Serdal Sefa Kocabaş ve Ticaret Borsası Başkanı Tarık Erol, Çarşamba TSO Başkanı Ayhan Sonkaya, Vezirköprü TSO Başkanı Abdülkadir Fişekçi, Terme TSO Başkanı Ahmet Ekmekçi, Ticaret Borsası Başkanı Haluk Trabzon ve Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ömer Faruk Adalı katıldı.
Bafra TSO ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya ilimizi ziyaret eden Muğla TSO Başkanı Bülent Karakuş, Muğla Ticaret Borsası Başkanı Hurşit Öztürk ve Muğla TSO Meclis Başkanı Koray Özcan da iştirak etti.