bedava bonus bedava bonus bedava bonus
Samsun Enerji Koordinasyon Toplantısı Gerçekleşti ...
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Fatih Dönmez’ in katılımıyla Samsun Büyükşehir Belediyesi Şehit Ömer Halisdemir Salonu'nda "Samsun Enerji Koordinasyon Toplantısı" gerçekleştirildi.
 Samsun Enerji Koordinasyon Toplantısı Gerçekleşti ...

Toplantıya Samsun Valisi Sayın Zülkif Dağlı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Sayın Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun Milletvekilleri Sayın Fuat Köktaş, Sayın Orhan Kırcalı, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mustafa Demir, Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Sinan Çakır’ ın yanı sıra belediye başkanları, sivil toplum örgütleri başkanları, kamu kurumları ve ilgili birimlerin yöneticileri katıldı.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Fatih Dönmez, ‘Enerji Koordinasyon Toplantısı’nda Orta Karadeniz Bölgesi’ndeki enerji yatırımları hakkında bilgi aldı.Toplantının ardından düzenlenen basın toplantısında Bakan Dönmez "Karadeniz sahil kentlerinde de sismik araştırmaları başlatıyoruz. Samsun'a bu yıl içerisinde yaklaşık 64 milyon liralık sismik Ar-Ge, araştırma yapılmasıyla ilgili bütçe ayırdık. İnşallah denizde olduğu gibi belki karadan da müjdeli haberleri sizinle paylaşırız." dedi.