bedava bonus bedava bonus bedava bonus
Samsun Borsa ve Oda Başkanlarından “ Darbe ” Girişimine Ortak Tepki...
Samsun il ve ilçeleri Borsa ve Oda Başkanları ile Yönetim Kurulu üyeleri, düzenledikleri basın toplantısında 15 Temmuz gecesi Türkiye’de gerçekleşen darbe teşebbüsüne ortak tavır sergiledi. Bildiride “15 Temmuz gecesi milletimiz ve milli kurumlarımız, demokrasimize kasteden alçakça bir saldırıyı önlemiştir.

Geçmişte olduğu gibi, bugün de yarın da TOBB ve 365 oda-borsa olarak demokrasiden, milletimizden, devletimizden yana olmaya devam edeceğiz. Demokrasi vazgeçilmezimiz, milli irade gücümüz, kardeşliğimiz, geleceğimiz” dendi.

Ortak basın toplantısına Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır, Meclis Başkanı Ahmet Takış, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Günhan Ulusoy, Sayman üyemiz Nevzat Demirer ve Yönetim Kurulu üyelerimiz Nurettin Odabaş ve Bilal Seyhan’ın yanı sıra Samsun TSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Terme TSO Başkanı Ahmet Ekmekçi, Terme Ticaret Borsası Haluk Trabzon, Çarşamba TSO Başkanı Ahmet Yılmaz, Çarşamba Ticaret Borsası Başkan Yardımcısı Şevket Zeren, Bafra TSO Başkanı Göksel Başar, Bafra Ticaret Borsası Başkanı Namık Kibaroğlu, Havza TSO Başkanı Erkan Acar, Vezirköprü TSO Başkanı Abdulkadir Fişekçi ve Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.