bedava bonus bedava bonus bedava bonus
Nefes Aldıran Kredi. Borsamız ile Türkiye Ekonomi Bankası Arasında Siz Üyelerimize Özel Kredi Protokolü Yapıldı.
Borsamız ve Türkiye Ekonomi Bankası arasında yapılan protokol ile siz üyelerimize özel “Nefes Aldıran Kredi Kampanyası.”

Nefes Aldıran Kredi Kampanyası ile Türk Ekonomi Bankası’ndan (TEB) ‘Taksitli Ticari Nakit Kredi’ alan KOBİ’ler, ödemeye 3 ay sonra başlayabiliyor. 36 aya varan vadelerde, 500.000 TL tutarına kadar olan krediden faydalanan KOBİ’ler, ‘Benim İşyerim Sigortası” ile birlikte kredi komisyonlarında da indirim elde ediyor.

Ticari kredilerde müşterilerine kolaylık sağlamaya devam eden Türk Ekonomi Bankası (TEB), Nefes Aldıran Kredi Kampanyası kapsamında ‘Taksitli Ticari Nakit Kredi’ kullanan KOBİ’lerin geri ödemelerini 3 ay sonra başlatıyor. (*)  Maksimum kredi vadesi 36 ay, maksimum kredi limiti 500.000 TL olan kredi fırsatından faydalanan iş yeri sahipleri, ‘İşyerim Güvende Sigortası’ ile birlikte kredi komisyonlarında da indirim elde edebiliyorlar.

‘Taksitli Ticari Nakit Kredi’ almak için TEB Şubelerine başvuruda bulunanlar, bu özel kampanyadan yararlanma şansına sahip oluyor. 

* TEB, kredi başvurularını serbestçe değerlendirme ve uygun görmediği başvuruları onaylamama hakkına sahiptir. Ödemesiz dönem uygulaması TEB A.Ş. Kredi Politikaları çerçevesinde değerlendirilecektir. TEB, kredi başvurusu esnasında yukarıda sayılan belgeler dışında sair belgeleri talep etme hakkına sahiptir.