Kıyaslama Çalışması Yapıldı...
Samsun Ticaret Borsası TOBB 10. Dönem Akreditasyon Sürecini beraber geçirdiği Kırıkkale Ticaret Borsası ile; Oda/Borsaların kurumsal kapasitesinin artırılarak üyelerine sunulan hizmet kalitesinin iyileştirilmesi amacıyla Akreditasyon Sisteminin “Temel Yeterlilikler” ve “Temel Hizmetler” konularında kıyaslama çalışması yaptı.
Kıyaslama Çalışması Yapıldı...

Bireysel ve Kurumsal Pazarlamada 25. Saat Etkisi eğitimine iştirak eden Kırıkkale Ticaret Borsası Genel Sekreter Yardımcısı Berat Uludoğan,  Akreditasyon Sorumlusu Selda Mutlu ve borsa personeli Abdullah İdik eğitim sonrası kıyaslama çalışması için borsamızı ziyaret etti.


Samsun Ticaret Borsası Genel Sekreter Yardımcısı G. Şengül Yılmaz, Laboratuvar Müdürü Faruk Ünyeli, Akreditasyon ve Kalite Müdürü Elif Mercan Ünyeli ile Muamelat memuru Zafer Yılmaz’ın iştiraki ile gerçekleştirilen kıyaslama çalışmasında, Samsun Ticaret Borsası insan kaynakları, basın ve halkla ilişkiler, bilgi işlem, tescil, mali yönetim, kalite yönetim sistemi, borsa organ toplantıları, lobi faaliyetleri ve sektörel faaliyetler gibi birçok konu ele alındı.


Samsun Ticaret Borsası Genel Sekreteri Ahmet Aliyazıcı ”Kıyaslama çalışması yapılması Samsun’a gelen Kırıkkale Ticaret Borsası personelinin aynı gün içinde gerçekleştirdiğimiz eğitime de iştirak etmesi bizi ayrıca mutlu etti. Kıyaslama çalışmaları kurumlarımızın gelişmesi için son derece faydalı faaliyetler, bu gibi kıyaslama çalışmalarında hem kurumlarımızdaki uygulamalar karşılaştırılmakta hem de karşılıklı fikir alışverişi yapılmaktadır. Sahip olduğumuz iyi uygulamaları diğer oda ve borsalarla paylaşmaktan mutluluk duymaktayız.” dedi.