bedava bonus bedava bonus bedava bonus
İftar Yemeğinde Protokol ile İş Dünyası Buluştu.
Samsun Ticaret Borsası ve Samsun Ticaret ve Sanayi Odası'nın ortaklaşa düzenlediği geleneksel iftar yemeğinde protokol ile iş dünyası buluştu.
İftar Yemeğinde Protokol ile İş Dünyası Buluştu.

Samsun Ticaret Borsası ve Samsun Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Sheraton Otel’de düzenlenen geleneksel iftar yemeği büyük ilgi gördü. İftar yemeği öncesinde Samsun Ticaret Borsası Başkanı Sinan ÇAKIR ve Samsun Ticaret ve Sanayi Odası davetlileri karşıladı.
İftar yemeğine Samsun Valisi İbrahim Şahin, Ak Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, MHP Samsun Milletvekilleri Erkan Usta ve Hüseyin Edis, İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, OMÜ Tıp Fakültesi Başhekimi Prof. Dr. Mustafa Bekir Selçuk, OMÜ Genel Sekreteri Doç. Dr. Talip Kahyaoğlu, Samsun Ticaret Borsası ve Samsun Ticaret Sanayi Odası meclis üyeleri ile meslek komitesi üyeleri, çok sayıda ilçe Oda ve Borsa Başkanı, kamu kurum ve kuruluşların müdürleri, daire amirleri, siyasi partilerin temsilcileri, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri,  iş adamları ve davetliler katıldı.
Yemeğin ardından İl Müftüsü Veysel Çakı’nın duası ile iftar yemeği son buldu.