bedava bonus bedava bonus bedava bonus
DR. MEHMET MUŞ'TAN BORSAMIZA ZİYARET! TALEPLER DİNLENİLDİ...
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Dr. Mehmet Muş, Borsamız yönetimiyle bir araya gelerek taleplerimizi dinledi. Mehmet Muş, şehrin ekonomik potansiyelini daha da ileriye taşıyarak güçlü şekilde ilerlemesini sağlamak için çalışmaya devam edeceklerini söyledi.
DR. MEHMET MUŞ'TAN BORSAMIZA ZİYARET! TALEPLER DİNLENİLDİ...

FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNULDU, ÇÖZÜM ÖNERİLERİ KONUŞULDU...

 

AK Parti Samsun Milletvekili Ersan Aksu, AK Parti Samsun İl Başkanı Mehmet Köse ve Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı’ nın da iştirak ettiği ziyarette Sayın Dr. Muş Yönetim Kurulu Başkanımız Sinan Çakır, Başkan Yardımcılarımız Nurettin Odabaş ve Muharrem Göksel, Sayman Üyemiz Mehmet Gürsoy, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Salih Apaydın ve Demir Küçük ile bir araya geldi.

 

Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır, camianın beklentilerini Sayın Muş ile paylaştı. Karşılıklı görüş ve fikir alışverişinin bulunulduğu ziyarette TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Dr. Mehmet Muş Borsamız hizmet binasında bulunan laboratuvarımızda da incelemelerde bulundu.  Ev sahipliğinden dolayı Borsamız Yönetimi’ne teşekkür eden Dr. Muş “iş dünyasının taleplerini ve çözüm önerilerini konuştuk. Şehrimizin ekonomik potansiyelini daha da ileriye taşıyarak güçlü şekilde ilerlemesini sağlamak için çalışmaya devam edeceğiz." dedi.