Çakır “ Varız ” Dedi...
Yönetim Kurulu Başkanımız Sinan Çakır Enflasyonla Mücadele Programı çerçevesinde TOBB’un 365 oda ve borsa ile birlikte başlattığı “en az yüzde on indirim kampanyasına” camia olarak bizde “varız” dedi.
Çakır “ Varız ” Dedi...

Hükümetimizin “Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı” çerçevesinde çatı kuruluşumuz TOBB’un başlattığı, ‘İndirim Kampanyası’na Camia olarak katkıda bulunmanın önemini vurgulayan Başkan Çakır “Üyelerimizi ve iş dünyamızı enflasyon ile mücadele de önemli bir mihenk taşı olacak bu kampanyaya destek olmaya davet ediyorum.” dedi.

 

Kampanya en az üç ay sürecek... “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği organizasyonuyla Ülke genelinde, “Tüketici Fiyat Endeksi” nde  yer alan ürünlerin üretimini ve bu ürünlerin ticaretini gerçekleştiren;3 ay süreyle en az yüzde 10 oranında indirim yaparak kampanyaya katılmak isteyen firmalar belirlenecek. Bu nedenle indirim yapmak isteyen üyelerimizin Borsamız genel sekreterliğine hangi ürünlerde indirim yaptıklarını bildirmeleri önem taşıyor” diyerek sözlerine devam eden Çakır, Tüm iş dünyamızın olduğu gibi Samsun İş Dünyasının ve Borsamız camiasının da ülkemiz menfaatine olacak tüm çalışmalara tüm güçleriyle sonuna kadar destek vereceklerini vurguladı.