bedava bonus bedava bonus bedava bonus
Borsalar ve Odalar Samsun Ticaret Borsası ’nın Düzenlediği “ Proje Yönetimi Eğitimi ” Nde Bir Araya Geldiler.
Samsun Ticaret Borsasının, düzenlediği “Proje Yönetimi ” eğitiminde Samsun ili Ticaret Borsaları ile Ticaret ve Sanayi Odalarının Genel Sekreterleri ve personelleri bir araya geldi.
Borsalar ve Odalar Samsun Ticaret Borsası ’nın Düzenlediği “ Proje Yönetimi Eğitimi ” Nde Bir Araya Geldiler.

İzgören Akademi eğitmenlerinden Salih ÖZGÜR tarafından verilen eğitime 8 borsa ve odadan toplam 37 kişi iştirak etti.

Samsun Ticaret Borsası Genel Sekreteri Ahmet ALİYAZICI; “Amacımız bu eğitimleri bir arada yaparak kurumlarımız arasındaki işbirliğini, personellerimizin birlikteliği ile pekiştirmektir. Bu sayede alınan eğitimler çeşitleniyor ve kişi başına alınan eğitim saati de yükseliyor.
Proje yönetimi konusunda farkındalık yaratmak amacıyla düzenlediğimiz eğitimde, bir projenin kurum için gerekli olup olmadığı, kurum için oluşturacağı fırsatlar ve yaratacağı tehditler ile projenin başarıya ulaşması için gereken etkenlerin neler olduğu, çeşitli uygulamalar ile personelimize, işin ehli bir eğitmen ile aktarıldı. Amacımız proje yönetimi konusunda personelimizde bir farkındalık yaratmaktı. Bunu da başardığımız inancındayım.“ dedi.

Eğitime Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Süleyman Karabük, Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Talip Şahin,Çarşamba Ticaret Borsası Genel Sekreteri Eftal Yetimoğlu, Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Gültekin SÜRÜL,Havza Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Arif Altun, Terme Ticaret Borsası Genel Sekreteri Emre Kızıl, Terme Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Fatma Malkoç ve Samsun'da faaliyet gösteren oda-borsaların personelleri iştirak etti.