bedava bonus bedava bonus bedava bonus
Borsa Örnek Oldu, Katılım Arttı
Samsun Ticaret Borsası tarafından geçen yıl başlatılan Dünya standartlarındaki hizmet konusundaki eğitimlere bu yıl da devam ediliyor. Eğitimlerden sonuç alınması üzerine Samsun dışındaki diğer kentlerden de katılım talebi gelmesi üzerine Ticaret Borsaları ile Ticaret ve Sanayi Odalarının personeli önemli bilgi alış-verişinde bulundular.
Borsa Örnek Oldu, Katılım Arttı

Bu yılın ilk buluşmasında, eğitmen Gökhan Okçu, “Kurumsal kapasitenin geliştirilmesinde 25. Saatin Ektisi” konusunda örnekleri ile beraber bilgilendirme yaptı. Samsun Ticaret Borsası’nın önderliğinde gerçekleştirilen eğitim programına Samsun il ve ilçelerindeki Ticaret Borsaları ile Ticaret ve Sanayi Odalarının personellerinin yanı sıra Kırıkkale, Amasya Suluova, Gümüşhacıköy, Merzifon, Tokat Zile’den yaklaşık 45 kişi katıldı. Samsun Ticaret Borsası Genel Sekreteri Ahmet Aliyazıcı ile Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Süleyman Karabük’ün de iştirak ettiği eğitimde ikili ilişkiler, marka gücünün ortaya çıkarılması için bireylerin rolleri, kişisel övgülerin önemi, algı yönetimi, kurum algılarının nasıl yürütüleceği, güven ve algıya dayalı iletişim gibi konular anlatıldı.

İştirakçilerinde sözlü yanıtlarla katıldığı toplantının devamının önümüzdeki aylarda talep edilen konularda tekrar yapılacağı kaydedildi. Samsun Ticaret Borsası Genel Sekreteri Ahmet Aliyazıcı, “Yönetim Kurulumuzun yönlendirmesi ve destekleri ile borsa olarak üyelerimize en kaliteli ve en hızlı hizmeti vermenin gayreti içerisindeyiz. Yaptığımız eğitimlerden Dünya standartlarındaki kaliteyi yakalamak en büyük hedefimiz. Bu nedenle gerek yazılı gerekse sosyal medya hesaplarımızdan da duyurduğumuz bu eğitimler çevre kentlerdeki borsa ve odalarında dikkatini çekti. Onlarında katılım talebi ile daha da güçlendik. Hizmetteki kalite standartlarını yükseltme gayretimiz borsa ve oda personelleri arasındaki birlik ve beraberlik etkisini de artırmaktadır. Arzulanan birlik ve beraberlik ile birlikte hizmet kalitesini de yükseltmemiz gelecek yıllara da damgasını vuracaktır” diye konuştu.