bedava bonus bedava bonus bedava bonus
Borsa Meclisi 2016 Bütçesini Onayladı.
Samsun Ticaret Borsası 2015 yılının son meclis toplantısını yaptı. Gıda Borsası Sitesi’ nde bulunan Samsun Ticaret Borsası hizmet binasında Meclis Başkanı Ahmet Takış başkanlığında toplanan borsa meclisi, yönetim kurulunun 2015 yılı faaliyet raporu değerlendirip, 2016 yılı bütçesini oy birliği ile kabul etti.
Borsa Meclisi 2016 Bütçesini Onayladı.

Samsun Ticaret Borsası’ nın 2016 yılı bütçesi 2 milyon 250 bin TL olarak belirlendi. Meclis Başkanı Ahmet Takış, “2015 yılı bütçemiz gelir kalemleri toplamı olarak artı verdi. Buda Yönetim Kurulu Başkanımız Sinan Çakır’ ın Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarımızın istikrarlı bir bütçe yapmasından kaynaklanıyor. 2016 bütçesi de plan ve programların gerekleri düşünülerek, fayda ve maliyet unsurları göz önünde tutularak hazırlandı ve sizlere sunuldu” dedi. Meclis Başkanı Takış 2016 yılı bütçesine onay veren meclis üyelerine teşekkür etti.

Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır, borsa bütçesinin hazırlanırken, rasyonellik, iktisadilik ve verimlilik prensiplerinin göz önüne alınarak, gelir ve gider tahminleri yapıldığını bu çalışma yapılırken de borsanın son 11 aylık fiili gelirleri ve giderleri dikkate alındığını söyledi.

Üyelerimizden gelen sektörel ve eğitim alanındaki talepler hizmet alanımızı genişletti. Ancak biz bütçemizi de aşmayacak şekilde üyelerimizin ve Samsunumuzun bir adım daha ileri gitmesi için elimizden gelen desteği yapmaya devam edeceğiz” dedi. 
Başkan Çakır 2016 yılı içerisinde yeni hizmet binasının temelinin de atılacağını sözlerine ekledi.

Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır meclis üyelerine, borsa üyelerine, ülkemize ve tüm dünyaya yeni yılın, sağlık, mutluluk, bereket getirmesini dilerken, mutlu, refah ve birlik beraberlik içinde bir yıl temennisinde bulundu.