bedava bonus bedava bonus bedava bonus
Borsa ’dan Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal’a Hayırlı Olsun Ziyareti....
Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır ve beraberindeki heyet Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Yavuz Ünal'ı ziyaret ederek görevinde başarılar diledi. Ziyarette Meclis Başkan Yardımcımız Mehmet Gürsoy, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Günhan Ulusoy, Meclis Üyemiz Muharrem Göksel ve Genel Sekreterimiz Ahmet Aliyazıcı' da hazır bulundu.
Borsa ’dan Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal’a Hayırlı Olsun Ziyareti....

Rektörlük makamında gerçekleşen görüşmede Başkan Çakır, "Ondokuz Mayıs Üniversitesi Samsun için çok önemli bir markadır. Şehrin ekonomik hayatından kültürel hayatına, bilimden, eğitime birçok alanda önemli rol oynamaktadır."  diyerek üniversite ve şehir bütünleşmesinin önemine dikkat çekti.

Rektör Sayın Ünal "Ondokuz Mayıs Üniversitesi 54 bin öğrencisi ve 10 bin personeli ile önemli ve köklü bir üniversite. Kente özellikle ekonomik açıdan katkı sağlamak için elimizden geleni yapacağız. Bütün paydaşlarımızı da sürece dahil etme arzusundayız. Sağlık ve tarım ilimiz için önemli sektörler olup, İşbirliği konusunda da  AR-GE çalışmalarını çok önemsiyoruz." dedi.

Ziyarette gündemde olan “Organize Sanayi Bölgesi,  geliştirilebilecek iş birlikleri ve projeler üzerinde de karşılıklı  fikir ve görüş alışverişinde bulunuldu.

Rektör Sayın Ünal nazik ziyaretlerinden ötürü Başkan Çakır' a ve heyetimize teşekkür etti.