bedava bonus bedava bonus bedava bonus
Borsa 5 Yıldızlı Hizmet Vermeye Devam Ediyor
Akreditasyon sistemi denetiminden başarıyla geçen borsamız sertifikasını Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen törenle, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun elinden aldı.
Borsa 5 Yıldızlı Hizmet Vermeye Devam Ediyor

Sayın Hisarcıklıoğlu’ nun ev sahipliğindeki törene; Ticaret Bakan Yardımcısı Sayın Sezai Uçarmak ile oda borsa başkanları katıldı.

 

Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır “2014 yılında ilk akreditasyon belgemizi aldıktan sonra 2018 yılında ve şimdide bu yıl, yapılan denetimleri başarıyla geçerek akreditasyon belgemizi yeniledik. Başkanımız Sayın Hisarcıklıoğlu’ nun da belirttiği gibi akreditasyon sistemi ile birlikte, oda ve borsalar hizmet kalitesi anlamında, Londra, Paris, Berlin'deki oda-borsalar seviyesine ulaştı, tüm dünyaya bu beş yıldızlı sistemi ihraç edecek konuma geldik. Borsamız önümüzdeki yıllarda da üyesine hizmet kalitesini arttırmaya devam edecek. Bu başarıyı özverili çalışmaları ile gerçekleştiren çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Başkan Çakır’ ın davetini kırmayan Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve TOBB Başkan Yardımcısı Sayın S. Zeki Murzioğlu’ da sahnede ekibimizle birlikte yer aldı.  Törende Genel Sekreterimiz Sayın Ahmet Aliyazıcı ve Akreditasyon ve Kalite Müdürümüz Elif Mercan Ünyeli’ de hazır bulundu.