bedava bonus bedava bonus bedava bonus
Aydın Ticaret Borsası Başkanı Adnan Bosnalı Borsamızı Ziyaret Etti...
Samsun'a zeytinyağı tanıtımı için gelen Aydın Ticaret Borsası Başkanı Adnan Bosnalı, Samsun Ticaret Borsasını ziyaret etti.
Aydın Ticaret Borsası Başkanı Adnan Bosnalı Borsamızı Ziyaret Etti...

Zeytinyağının Pazar Payının Arttırılması Projesi kapsamında Samsun'a gelen Aydın Ticaret Borsası Başkanı Adnan Bosnalı, Samsun Ticaret Borsası üyeleri ile biraraya geldi.

Aydın Ticaret Borsası Başkanı Adnan Bosnalı'yı gerçekleşen ziyarette Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Günhan Ulusoy ile birlikte Samsun Ticaret Borsası Meclis üyeleri Mustafa Mercan, Fatih Güneri, Cihangir Cengiz, Mehmet Görsoy, Özlem Ertekin ile birlikte Samsun Ticaret Borsası Genel Sekreteri Ahmet Ali Yazıcı karşıladı.

ADNAN BOSNALI SAMSUNLULARA TEŞEKKÜR ETTİ

Aydın Ticaret Borsası Başkanı Adnan Bosnalı Samsun Ticaret Borsasında yaptığı açıklamada, Zeytinyağının Pazar Payının Arttırılması Projesi ile ilgili bilgiler verdi. Bosnalı, "İstanbul Ticaret Borsası, Aydın Ticaret Borsası Özel Gıda Laboratuvarları A.Ş Ege İhracatçı Birlikleri ve Ulusal Zeytin ve Zeytinyağı ortaklığında borsamız tarafından başvurusu yapılan KOSGEB Başkanlığı tarafından desteklenmeye uygun görülen Zeytinyağının Pazar Payının Arttırılması Projesi kapsamında 20 ilde gerçekleştireceğimiz tanıtım ve tadım faliyetleri kapsamında Samsun'a geldik. Samsun'da gerçekten çok güzel ağırlandık. Bunun için sizlere teşekkür ediyorum" dedi.

RUSYA BİZİM İÇİN DOST BİR ÜLKE

Aydın Ticaret Borsası Başkanı Adnan Bosnalı, Samsun Ticaret Borsasında ayrıca son günlerde Türkiye ile Rusya arasında yaşanan gelişmeleride değerlenrdirdi. 

Bosnalı, Rusya'ya ait uçağın sınır ihlali nedeni ile düşürülmesi sonrası yaşanan gelişmeler için, "Her taraftan olumsuz haberler geliyor. Sınır ihlali oldu. Bu konu ile ilgili bazı sıkıntılar yaşanacak. Ancak sorunların en kısa sürede çözüleceğine inanıyoruz. Doğalgaz konusu önemli bir konu ama bu sorunun da çözüleceğine inanıyorum. Rusya tarım ürünlerini almak zorunda bu sorunun bir şekilde tatlıya bağlanacağını düşünüyorum. Bu sorunun daha çok büyüyeceğine inanmıyorum. Önemli olan ithalatımız. Rusya bizim için dost bir ülke. Birbirimizle kaynaşmışız. Bu sorun Türkiyede turizmi nasıl etkileyecek bu da var tabiki ama herşeye rağmen sağduyulu olmak lazım" diye konuştu.

Gerçekleşen ziyarette Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Günhan Ulusoy, Aydın Ticaret Borsası Başkanı Adnan Bosnalı ve beraberinde ki heyete Bandırma Vapuru maketi hediye etti.