bedava bonus bedava bonus bedava bonus
TOBB: Kocaeli Sanayi Odası Şahabettin Bilgisu Çevre Ödülleri

Kocaeli Sanayi Odası 1995 yılından bu yana çevre bilincinin gelişmesine, çevrenin korunmasına ve iyileştirilmesine katkıda bulunan sanayi kuruluşlarının ödüllendirilmesi amacıyla “Kocaeli Sanayi Odası Şahabettin Bilgisi Çevre Ödülleri” organizasyonunu düzenlemektedir. Türkiye’nin ilk evre ödülleri organizasyonu olan Şahabettin Bilgisu Çevre Ödül organizasyonunun bu yıl 29. sunu  düzenlenecektir. Ödül organizasyonu tüm Türkiye’ye açıktır.

Büyük ölçekli firma ve KOBİ kategorisinde Çevre Ödüllerinin yanı sıra alınan başvuruların yeterli olduğu “Otomotiv ve Tedarik Sanayi, Kimya, Gıda, Metal, Makine,Taş-Ocak, Ağaç ve Ağaç Ürünleri ve Enerji” gibi ana sektörler başlığı altında da ödüller dağıtmaktadır.

Düzenlenecek bir törenle sahiplerini bulacak olan “Çevre Ödülü” ve “Sektör Ödülleri” için başvuru en geç 19 Nisan 2023 tarihine kadar Kocaeli Sanayi Odası’na yapılabilecektir. Çevre Ödülü ve Sektör Ödülü almaya hak kazanan firmalara atık bertarafı konusunda bir yıl boyunca İZAYDAŞ tarafından özel indirimler yapılacaktır . Ayrıca; başvuran ve ilk elemeyi geçerek saha ziyaretine kalmayı hak kazanan firmalara da özel indirimler uygulanacaktır.

Ödül yönetmeliğine ve başvuru formuna http://kosano.org.tr/cevre-odulleri/ adresinden ulaşabilirsiniz. Çevre Ödülleri organizasyonuna katışım şartları ve organizasyon ile ilgili bilgiler yönetmelikte ayrıntılı olarak yer almaktadır.