bedava bonus bedava bonus bedava bonus
TOBB: Deneyap Teknoloji Atölyeleri İleri Robotik Eğitmenleri Başvuruları

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'ndan TOBB’a iletilen yazıda; Milli Teknoloji Hamlesinde rol alacak gençlerin gelişimlerini sağlamak üzere, ihtiyaç duyacakları fiziki imkanları, donanımları, eğitimleri ve atmosferi ülke genelinde yaygın bir şekilde sağlamak amacıyla Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı, TÜBİTAK ve T3 Vakfı arasında 07/11/2018 tarihinde "81 ilde kurulacak 100 Deneyap Atölyesine ilişkin İşbirliği Protokolü" imzalandığı belirtilmiştir.


Deneyap Türkiye'nin temel amacı, ülkemizin kalkınması için olmazsa olmaz görülen Milli Teknoloji Hamlesinin itici gücünü oluşturacak, teknoloji üretme yetkinliği yüksek genç bireyler yetiştirmektir. Onları ülkemizin gelişimine katkı sağlayan, üretken, yenilikçi bireyler olma yolunda desteklemek üzere, 81 ilde Deneyap Teknoloji Atölyeleri kurmak hedeflenmektedir.

Bu kapsamda Deneyap Teknoloji Atölyeleri İleri Robotik Eğitmenleri için başvurular başlamış olup, başvuru için belirlenen son tarih 13 Şubat 2022'dir. Duyuruya ilişkin afişe ait bilgiler ekte yer almaktadır.

Detaylı bilgi ve başvuru koşullarına https://www.deneyapturkiye.org/index.html adresinden ulaşılabilmektedir.