bedava bonus bedava bonus bedava bonus
TOBB: ABD Tarafından İran ve Rusya'ya Yönelik Yaptırım Politikaları ve Uygulamaları-İş Dünyası İçin Bilgilendirme Toplantısı

TOBB ve ABD Ankara Büyükelçiliği işbirliğinde, "ABD Tarafından İran ve Rusya'ya Yönelik Yaptırım Politikaları ve Uygulamaları- İş Dünyası İçin Bilgilendirme Toplantısı" düzenlenecektir. Toplantı kapsamında ABD Hazine Bakanlığı uzmanları tarafında bilgi verilecek ve katılımcıların soruları cevaplandırılacaktır.


Toplantı, 17 Ekim 2022 Pazartesi günü, saat 14:00 – 16:00'da TOBB İkiz Kuleler Konferans Salonu'nda gerçekleştirilecektir.

Toplantı elektronik ortamda da takip edilebilecektir.


Toplantıya katılmak isteyenlerin, https://anket.tobb.org.tr/#/anket/iran-abdbilgilendirmetoplantisi linkinden en geç 14 Ekim 2022 tarihine kadar kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Toplantıya elektronik ortamda katılmak isteyenlerin belirtilen internet adresinde yer alan formda "Online Katılım" seçeneğini işaretlemeleri gerekmektedir.

Online katılmak üzere kayıt yaptıranların, kayıt anında belirtilen elektronik posta adreslerine toplantı linki gönderilecektir.