bedava bonus bedava bonus bedava bonus
TOBB: 100. Yıl G3 Girişimcilik Zirvesi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Habitat Derneği ve GEN Türkiye koordinasyonunda, TOBB Başkanı M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU'nun katılımlarıyla, 100. Yıl G3 Girişimcilik Zirvesi 1 Kasım 2023 Çarşamba günü Antalya Akra Hotel'de gerçekleştirilecektir.

Girişimcilik, sivil toplum ve dijital dönüşüm dünyasının önde gelen temsilcilerinin deneyimlerini aktaracağı etkinlik kapsamında, alanında uzman girişimciler tecrübelerini katılımcılar ile paylaşacak; girişimcilik politikaları, girişimcilik ekosisteminin hızlandırıcı ve destekleyici aktörleri mercek altına alınacaktır. Ekosistemin önemli aktörlerinin yer aldığı bu zirveye dinleyici olarak katılmak için aşağıda yer alan linkten kayıt olunabilmektedir.

https://form.jotform.com/232553484925968

Zirve kapsamında düzenlenecek Open House Meeting'te, TOBB girişimcilik ekosisteminin mentorları ile başvurular arasından seçilecek, girişimini belirli bir seviye getirmiş girişimciler bir araya gelecektir. Bahse konu buluşmanın amacı, girişimcilerin sorularını doğrudan mentorlere sorabilmeleri ve aldıkları geri bildirimlere göre girişimlerini geliştirmelerine olanak sağlamaktır.


Open House Meeting'te mentorlar oturumuna başvurmak için aşağıda yer alan linkten kayıt olunabilmektedir.

https://form.jotform.com/232554332778967