bedava bonus bedava bonus bedava bonus
FUAR: F İstanbul Fuarı

22 yıllık fuarcılık tecrübesiyle, ulusal ve uluslararası fuarlara başarılı imzalar atan So Fuar Grubu bünyesindeki Federal Fuar Kongre ve Yönetimi Şirketi tarafından 12-14 Temmuz 2023 tarihlerinde F İSTANBUL Fuarı düzenlenecektir.

Avrupa, BDT, Kuzey Afrikave Orta Doğu başta olmak üzere 96 Ülkeden, 5500+ üzerinde profesyonel alıcının katılım gösterdiği F İSTANBUL 2022 ilk yılında 300+ üzerinde markayı temsil eden 268 firmanın katılımıyla düzenlenmiştir. 2022 yılında fuara 21 ülkeden firma stantla katılım yapmış olup, 10 ülkeden de milli katılıma ev sahipliği yaptı.

F İSTANBUL 12-14 Temmuz 2023 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkez’inde salon 2-4’te Gıda ve İçecek Fuarı, Salon 6-7’de Gıda, Ambalaj, Katkı Maddeleri ve Teknolojileri Fuarı, salon 5’te Market ve Mağaza Ekipmanları Fuarı ve salon 8’de Kuru& Sert Kabuklu Meyve ve Atıştırmalık  Fuarı ve Bisküvi, Çikolata, Şekerleme  Özel Bölümüyle düzenlenecektir.

Türkiye’nin yanı sıra 40’ın üzerinde ülkeden katılım beklenen fuarda; Azerbaycan, Birleşik Arap Emirlikler, ekvador, Hindistan, Irak, İran, İtalya, Kazakistan , Kırgızistan, Malezya, Rusya, Suudi Arabistan , Slovakya, Türkmenistan, Ukrayna ve Özbekistan’dan ise firmalar stantlarıyla yer alacaktır.

Ayrıntılı Bilgi https://f-istanbul.com/ adresindedir.

F İstanbul web-sitesi: https://www.f-istanbul.com/

F İstanbul sunumu https://f-istanbul.com/weblink/F_istanbul_sunum_katalogu_web.pdf


F İstanbul 2022 aftermovie: https://www.youtube.com/watch?v=cnZf-_G3p3c&t=11s

F İstanbul 2022 fuarı katılımcı firma görüşleri: https://www.f-istanbul.com/video-gallery

F İstanbul 2022 Kapanış raporu: https://www.f-istanbul.com/data/files/fistanbul-postshowreport-22.pdf