Valimiz Sayın Osman Kaymak’ dan istihdam toplantısına davet…
12 Mart 2019 Salı
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde başlatılan istihdam seferberliği kapsamında Samsun Valisi Sayın Osman Kaymak 22 Mart 2019 Cuma günü Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Sayın, Zehra Zümrüt Selçuk’ un himayelerinde, TOBB Başkanı Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’ nun da iştirak edecekleri toplantıya tüm Samsunluları davet etti.
IPARD II Programı 5. Başvuru Çağrı Dönemi Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleşti
7 Mart 2019 Perşembe
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Samsun İl Koordinatörlüğü tarafından IPARD II Programı 5. Başvuru Çağrı Dönemi Bilgilendirme Toplantısı düzenlendi.
Vergi Dairesi Başkanı Sayın Yumbul Borsamızda….
6 Mart 2019 Çarşamba
Bu yıl 30’ uncusu düzenlenen ve her yıl geleneksel olarak kutlanan Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında Samsun Vergi Dairesi Başkanı Zeki Yumbul ve beraberindeki heyet Borsamızı ziyaret ettiler.
İşverene 8 Farklı Destekle, İşsizlere Büyük Fırsat
5 Mart 2019 Salı
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın TOBB Türkiye Ekonomi Şurası’nda iş dünyasına yeni bir istihdam seferberliği çağrısında bulunmasının ardından bu yıl da istihdam seferberliği kapsamında 8 farklı teşvikle tarihi destek paketleri geldi.
Samsun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasından Borsamıza Ziyaret....
5 Mart 2019 Salı
Samsun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (SMMMO) Odası Başkanı Hayrul Kayar ve yönetim kurulu üyeleri, “Muhasebe Haftası” kutlama etkinlikleri kapsamında Borsamızı ziyaret etti.
16 Şubat 2019 Cumartesi
Yönetim Kurulu Başkanımız Sinan Çakır Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve Tobb Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’ nun da katılımıyla gerçekleştirilen‘Adım Adım Ekonomi’ toplantısına iştirak etti.
Samsun Lojistik Merkez Yönetim Kurulu Toplantısı Gerçekleşti...
12 Şubat 2019 Salı
Samsun Lojistik Merkez Yönetim Kurulu Toplantısı Samsun Valisi Sayın Osman Kaymak başkanlığında yapıldı. Merkez OSB'de yapılan toplantıya Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu ve diğer Yönetim Kurulu üyeleri katıldı. Toplantı da gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.
Gıda OSB Müteşebbis Heyet Toplantısı Gerçekleşti...
12 Şubat 2019 Salı
Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır, Meclis Başkanı Ahmet Takış ve Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Nurettin Odabaş, Samsun Valisi Sayın Osman Kaymak başkanlığında yapılan Gıda OSB Müteşebbis Heyet Toplantısına iştirak ettiler. Gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından toplantı sona erdi.
Tobb Türkiye Ekonomi Şurası'na Katıldık...
21 Ocak 2019 Pazartesi
Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Sinan Çakır ve Genel Sekreter Ahmet Aliyazıcı TOBB Türkiye Ekonomi Şurası'na katıldı.