Gelir İdaresi Başkanlığı Başkan Yardımcısı Mustafa Çolak ve Samsun Vergi Dairesi Başkanı Zeki Yumbul Borsamızı Ziyaret Etti...
22 Haziran 2018 Cuma
Gelir İdaresi Başkanlığı Başkan Yardımcısı Mustafa Çolak, Samsun Vergi Dairesi Başkanı Zeki Yumbul ve Grup Müdürleri ile birlikte, yeni çıkan Vergi Yapılandırma Kanunu hakkında bilgi vermek amacıyla Samsun Ticaret Borsasını ziyaret etti.
Samsun Ticaret Borsası Gıda Kontrol Laboratuvarının Kapasitesinin Geliştirilmesi Projesi Başlangıç Toplantısı Yapıldı...
19 Haziran 2018 Salı
19 Haziran 2018 tarihinde Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) hizmet binasında, Samsun Ticaret Borsası’nın Güdümlü Proje Desteği kapsamında sunduğu “Özel Gıda Kontrol Laboratuvarının Kapasitesinin Geliştirilmesi proje teklifi için başlangıç toplantısı gerçekleştirilmiştir.
Ramazan Yardımları ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı...
14 Haziran 2018 Perşembe
Samsun Ticaret Borsası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin katkılarıyla geleneksel hale getirdiği gıda yardımlarını Ramazan ayı başında ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı. Borsamız TOBB’un maddi desteğine kendi katkısını da önemli ölçüde vererek gıda yardımlarının il merkezinin yanı sıra ilçeler, beldeler ile köylerdeki toplam 1050 ihtiyaç sahibi aileye ulaştırıldı.
KOBİGEL ’den   İmalat sektörüne 1.000.000 TL Destek
17 Mayıs 2018 Perşembe
Kobigel – Kobi Gelişim Destek Programı “ 2018 / 01 İllerde Rekabet Avantajına Sahip İmalat Sanayi Sektörlerinin ve Yazılım Sektörünün Rekabet Gücünün Geliştirilmesi ” Proje Teklif Çağrısı
Borsadan Ankara Ticaret Odasına Ziyaret...
25 Nisan 2018 Çarşamba
Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan ÇAKIR Ankara Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel BARAN’ ı ziyaret etti.
Borsa’dan Ankara Çıkartması
23 Nisan 2018 Pazartesi
Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır, Meclis Başkanı Ahmet Takış ve borsa yönetim kurulu üyeleri, meclis üyeleri ile meslek komitesi üyelerinden oluşan heyet TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti. Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutluyoruz...
23 Nisan 2018 Pazartesi
Demokrasi ve Bağımsızlığımızın güvencesi olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 98. yılını coşkuyla kutladığımız bu günde, aydınlık geleceğimizin temellerini atan Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşları başta olmak üzere bütün gazi ve şehitlerimizi saygı, şükran ve rahmetle anıyor, varlıklarıyla hayatımıza anlam katan, milletimizin ve geleceğimizin teminatı çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten duygularımızla kutluyoruz.