Stratejik Plan Sözleşmesi İmzalandı
28 Şubat 2014 Cuma
Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Sinan ÇAKIR ve Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Sayın Mevlüt Özen, Samsun Ticaret Borsası Genel Sekreteri Ahmet ALİYAZICI Samsun Ticaret Borsası Stratejik Planlama Projesi Sözleşmesini İmza Altına Aldılar
Ipa'nın Kırsal Kalkınma Bileşeni Çerçevesinde 12. Proje Başvuru İlanı Yayınlanmıştır.
13 Şubat 2014 Perşembe
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili kuruluşu olan Tanm ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK), Avrupa Birliği'nin Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı olan IPA'nın Kırsal Kalkınma Bileşeni kapsamında uygulanacak yatınmlara ilişkin olarak, On ikinci Başvuru İlanını yayımlamıştır. Söz konusu ilan, program kapsamında yatınm yapmak isteyen işletmelere yönelik proje başvuruları ile ilgilidir.
İş Teftişi Ankara Grup Başkanlığınca 2014 Yılında Uygulanacak Olan Programlı Teftişlerin Tanıtım Toplantısı
17 Ocak 2014 Cuma
Samsun Ticaret ve Sanayi Odası ve Samsun Ticaret Borsası tarafından İş Teftiş Ankara Grup Başkanlığınca 2014 Yılında Uygulanacak Olan Programlı Teftişlerin Tanıtım Toplantısını onurlandırmanızı dileriz.
Ekmek İsrafını Önleme Kampanyası
26 Aralık 2013 Perşembe
Türkiye’de günde 6 milyon ekmek atılmakta.Bunun parasal değeri ise 1,5 milyar TL.
Özel Tobb Etü Hastanesi Kardiyoloji Kliniği, Deneyimli ve Yetkin Tıbbi Kadrosuyla Hizmetinizde
13 Kasım 2013 Çarşamba
Hastanemizde Kardiyoloji ve Kalp Damar Cerrahisi Bölümlerinde SGK anlaşması geçerli olup, diğer bölümlerimizde özel sağlık sigortanızı kullanabilir veya bireysel ödeme yapabilirsiniz.
'Hasat Sonrası Buğday Piyasalarındaki Gelişmeler ' Karadeniz Un Sanayicileri Derneği Ev Sahipliğinde Masaya Yatırıldı.
8 Eylül 2013 Pazar
Karadeniz Un Sanayicileri Derneği ev sahipliğinde ve Türkiye Un Sanayicileri Federasyonu koordinasyonunda 'hasat sonrası buğday piyasalarında yaşanan gelişmeler' Samsun Anemon Otel'de genişletilmiş sektör toplantısı ile masaya yatırıldı.
Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır Tobb Strateji Geliştirme Üst Kurulu Üyeliğine Seçildi
2 Ağustos 2013 Cuma
TOBB 69.Genel Kurulu Ankara' d gerçekleştirildi. Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan ÇAKIR TOBB Strateji Geliştirme Üst Kurulu üyeğine seçilirken Samsun TSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu TOBB Yönetim Kurulu' na seçildi.
Borsamız ve Ticaret Sanayi Odamız Tobb Başkanı Sayın Hisarcıklıoğlu ' Nu Ziyaret Etti.
17 Haziran 2013 Pazartesi
Samsun Ticaret Borsası , Samsun Ticaret veSanayi Odası Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri, TOBB Genel Kurul Delegelei Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu'nu ziyaret etti.
Organ Seçimlerinden Sonraki İlk Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi.
30 Mayıs 2013 Perşembe
Samsun Ticaret Borsası Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi. Seçimden sonraki ilk mecls toplantısı, Meclis Başkanı Ahmet Takış' ın açılış konuşması ile başladı.
Borsamız Meslek Komiteleri ve Meclis Üyelikleri Seçimi 11 Mayıs 2013 Cumartesi Gerçekleştirilecektir.
19 Nisan 2013 Cuma
Samsun Ticaret Borsası Meslek Komiteleri ve Meclis Üyelikleri seçimi 11 MAYIS 2013 Cumartesi günü Samsun Ticaret Borsası İdari Binasında (Kıran Mah. 726. Sokak 2-G/1 İlkadım-Samsun) adresinde yapılacaktır.