Nisan Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleşti...
26 Nisan 2019 Cuma
Nisan Ayı Meclis toplantısı Samsun Ticaret Borsası hizmet binasında Meclis Başkanı Ahmet Takış başkanlığında yapıldı.
Samsun Ticaret Borsası ’ndan Başkan Sandıkçı ’ya Hayırlı Olsun Ziyareti...
17 Nisan 2019 Çarşamba
Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır, Meclis Üyesi Muharrem Göksel ve Genel Sekreter Ahmet Aliyazıcı Canik Belediye Başkanı Sayın İbrahim Sandıkçı’ ya “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundular. Ziyareti Samsun Valisi Sayın Osman Kaymak’ ında hoş bir tesadüf olarak şereflendirmesi Samsun konulu sohbeti daha da zenginleştirdi. Başkan Çakır Canik Belediye Başkanı Sayın İbrahim Sandıkçı ve çalışma arkadaşlarına yeni dönem için başarılar diledi.
Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır ve Yöneticilerimiz Tekkeköy Belediye Başkanı Sayın Hasan Togar'ı Ziyaret Ederek, Başarılar Dilediler.
17 Nisan 2019 Çarşamba
Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır Tekkeköy Belediye Başkanı Sayın Togar’ a başarılar dileyerek, hayırlı olsun dedi. Ziyarete Yönetim Kurulu Üyelerimiz; Nurettin Odabaş, Mustafa Mercan ve Muharrem Göksel ile Genel Sekreterimiz Ahmet Aliyazıcı’ da hazır bulundular. Tekkeköy Belediye Başkanı Sayın Hasan Togar Ticaret Borsası Yönetimine teşekkür ederek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Sayın Necattin Demirtaş' a
17 Nisan 2019 Çarşamba
İlkadım Belediye Başkanı Sayın Necattin Demirtaş'ı ziyaret eden Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır Başkan Demirtaş’ a hayırlı olsun dileklerini ileterek başarılar diledi. Ziyarete Yönetim Kurulu Üyemiz Mustafa Mercan ve Muharrem Göksel ile Genel Sekreterimiz Ahmet Aliyazıcı’ da iştirak ettiler. Başkan Necattin Demirtaş, nazik ziyaretlerinden dolayı Ticaret Borsası Yönetimine teşekkür etti.
Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır ve Yönetimimiz Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mustafa Demir'e Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu.
17 Nisan 2019 Çarşamba
31 Mart yerel seçimlerinde Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Sayın Mustafa Demir'e "Hayırlı olsun" ziyaretinde bulunan Ticaret Borsası Başkanı Sinan Çakır Başkan Demir'e başarı dileklerini iletti. Ziyarette Yönetim Kurulu Üyelerimiz Nurettin Odabaş, Mustafa Mercan ve Muharrem Göksel ile Genel Sekreterimiz Ahmet Aliyazıcı’ da hazır bulundular. Sohbet ortamında geçen ziyaret için Başkan Demir, Ticaret Borsası yönetimine teşekkür etti.
Müşterek Toplantı Gerçekleştirildi.
16 Nisan 2019 Salı
Yönetim Kurulu Başkanımız Sinan Çakır ve Genel Sekreterimiz Ahmet Aliyazıcı’ nın iştirak ettikleri Samsun ili Oda ve Borsalar Müşterek İstişare Toplantısı, Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde Vezirköprü ilçesinde gerçekleştirildi. Toplantıda bölgenin öncelikli sorunları görüşülerek istişare edildi.
TKDK’dan 250 Milyon Avro’luk Dev Hibe Desteği
12 Nisan 2019 Cuma
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Samsun İl Koordinatörü Sayın Dr. Bülent Turan IPARD II programı kapsamında 5. Başvuru çağrı ilanı hakkında detaylı bir sunum yaptı ve üyelerimizin sorularını cevapladı.
Türk Polis Teşkilatı’mızın 174’üncü Kuruluş Yıl Dönümü Kutlu Olsun...
10 Nisan 2019 Çarşamba
Samsun Ticaret Borsası olarak, zaman ve mekan mefhumu gözetmeksizin, dürüst ve özverili çalışma anlayışıyla üstlendikleri her görevde vatanı ve milleti uğruna canlarını vermekten bir adım dahi geri durmayan kahraman Türk Polis Teşkilatı’mızın 174’üncü kuruluş yıl dönümünü kutluyoruz.
Burası Samsun, Burada İş Var...
22 Mart 2019 Cuma
İstihdam Seferberliği 2019 Samsun İş Dünyası Buluşması, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve Samsun Valisi Osman Kaymak’ın katılımıyla, Samsun Ticaret Borsası ve Samsun Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde Samsun Büyükşehir Belediyesi Şehit Ömer Halisdemir Çok Amaçlı Salonu'nda gerçekleştirildi.