Başkan Çakır ASİYAD Ziyaretinde Hemşehrileriyle Buluştu.
19 Eylül 2018 Çarşamba
Başkan Çakır ASİYAD (Ankara Samsun Sanayici, İş Adamı ve Yöneticileri Derneği) ziyaretinde hemşehrileriyle buluştu.
Sakarya Ticaret Borsasından Borsamıza Ziyaret…
7 Eylül 2018 Cuma
Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyeleri Nihat YILMAZ, Vedat ARSLAN ve Meclis Divan Üyesi Nuri KÖSEOĞLU Borsamızı ziyaret etti.
Ulusoy: Tamamen Spekülasyon...
6 Eylül 2018 Perşembe
Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Türkiye Un Sanayicileri Federasyonu (TUSAF) Başkanı Günhan Ulusoy, "Un fiyatının 175 liraya çıktığı haberleri tamamen spekülasyon. 95 liradan un verecek durumdayız, buna da hazırız" dedi.
Borsadan Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli'ye Ziyaret...
5 Eylül 2018 Çarşamba
Samsun Ticaret Borsası Başkanı Sinan Çakır ve Samsun Ticaret Borsası Başkan Yardımcısı Günhan Ulusoy Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli'yi ziyaret etti.
Bakan Pakdemirli ile TOBB de bir araya gelindi...
3 Eylül 2018 Pazartesi
Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Karadeniz Bölgesi Oda/borsa Başkanları TOBB’da Buluştu...
12 Ağustos 2018 Pazar
Karadeniz Bölge Toplantısı, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun başkanlığında, TOBB İkiz Kuleler’de yapıldı. Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır'ın iştirak ettiği toplantıda bölge oda/borsa başkanlarına, TOBB’un çalışmaları ve Türkiye ekonomisine ilişkin sunumlar yapıldı.
Samsunluların Selamları İletildi...
7 Ağustos 2018 Salı
Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır, Samsun eski Valilerinden Sayın Hüseyin Aksoy’a nezaket ziyaretinde bulunarak, Samsunluların selamlarını iletti. Kocaeli Valisi Sayın Hüseyin Aksoy ise Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır’a ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, teşekkür etti.
Samsun İl Tarım ve Orman Müdürü Nail Kırmacı Ziyareti
6 Ağustos 2018 Pazartesi
Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır ve Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Samsun İl Tarım ve Orman Müdürü Nail Kırmacı’yı makamında ziyaret etti.
Samsun İli Oda ve Borsalar Müşterek İstişare Toplantısı...
1 Ağustos 2018 Çarşamba
Samsun ili Oda ve Borsalar Müşterek İstişare Toplantısı Samsun Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Samsun ili ve ilçeleri Oda ve Borsa Yönetim Kurulu Başkanları, Meclis Başkanları ve Genel Sekreterlerin katıldığı toplantıda, bölgenin öncelikli sorunları görüşülerek çözüm yolları istişare edildi.
Demokrasinin, Milletimizin ve Devletimizin Yanındayız...
14 Temmuz 2018 Cumartesi
FETÖ terör örgütünün 15 Temmuz gecesi hain darbe girişiminin ikinci yılı dolayısıyla ortak bir mesaj yayımlayan Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır ve Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, “Oda-Borsa camiası olarak demokrasiden, milletimizden, devletimizden yana olmaya devam edeceğiz.