Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Günhan Ulusoy Samsun’un Gururu Oldu…
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Günhan ULUSOY, Fortune Türkiye’nin 40 Yaş Altı 40 Yönetici Listesinde bu yıl 5. sıraya yükseldi…
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Günhan Ulusoy Samsun’un Gururu Oldu…

1969 yılında Samsun’da Fahrettin Ulusoy tarafından temelleri atılan, bugün ise Türkiye’nin 500 sanayi devi ve 500 ihracat şampiyonu firması arasında gösterilen Borsamız üyesi Ulusoy Un, başarılarıyla Samsun’un Türkiye ekonomisindeki yerini güçlendirmeye ve Samsun’u uluslararası arenaya taşımaya devam ediyor.


Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız ve Borsa üyemiz Ulusoy Un’un genç Yönetim Kurulu Başkanı Eren Günhan Ulusoy, dünyanın en saygın ekonomi dergilerinden biri olarak gösterilen Fortune dergisinin “40 Yaş Altı 40” listesi sonuçlarına göre Türkiye’nin en başarılı 5. kişisi seçildi.


Her sene olduğu gibi genç liderlerin ve yöneticilerin başarılarıyla öne çıkarıldığı liste için Türkiye’nin önemli kurum ve kuruluşlarından destek alındı. Liste oluşturulurken güç, etki, inovasyon ve şöhret, güçlü işler kurmuş, kendi alanlarında devasa etkiler yaratmış, dramatik yeniliklere imza atmış ve büyük şeyleri harekete geçirebilmiş kişiler mercek altına alındı.


Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız ve Borsa üyemiz Ulusoy Un Yönetim Kurulu Başkanı Eren Günhan Ulusoy da un sektörüne getirdiği inovatif bakış açısıyla bu yılki listede 5. sırada yer aldı. Fortune Türkiye'nin her yıl yayınladığı listeye 3 senedir giren Eren Günhan Ulusoy, bu yılki listede 5. sıraya yükselerek hem Türkiye’nin önemli isimlerini geride bırakmış hem de İstanbul dışından listeye giren tek isim oldu.