bedava bonus bedava bonus bedava bonus
Yeni Anayasa İçin, Samsun’da ‘gençler ’konuştu
Samsun’da düzenlenen ve gençlerin katıldığı Anayasa Vatandaş Toplantısı’nda konuşan TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, sistemin esası ve binanın temeli olarak anayasayı gördüklerini ifade ederken, en fazla sözü olan kesimin ülkenin geleceği olan gençler olduğunu vurguladı.​
Yeni Anayasa İçin, Samsun’da ‘gençler ’konuştu

Anayasa Platformu adı altında biraraya gelen sivil toplum kuruluşlarının, TEPAV sekretaryasında düzenlediği geniş katılımlı “Anayasa Vatandaş Toplantıları”nın sekizincisi, sadece gençlerin katılımıyla Samsun’da gerçekleştirildi.

Samsun Atatürk Spor Salonu’nda yapılacak toplantıya, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, TBMM Başkanı Cemil Çiçek, TBMM Anayasa Uzlaşma Komisyonu’nun AKP, CHP, MHP ve BDP’li üyeleri, Anayasa Platformu Üyeleri, yerel ve ulusal STK temsilcileri ile rassal olarak belirlenen, 7 bölgeden gençler katıldı.

“Türkiye Konuşuyor” sloganıyla yapılan toplantıda, halkın yeni anayasaya dair düşünce, talep ve beklentilerinin tarafsız, serbest ve medeni bir tartışma ve müzakere ortamında biraraya getirilmesi amaçlandı. Bu katkılar, sürecin sonunda TBMM Anayasa Uzlaşma Komisyonu’na verilecek sonuç raporunda yer alacak.

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu toplantının açılışında yaptığı konuşmada “Bu güzel havada hafta sonunu geleceğimiz için zaman ayıran genç arkadaşlarımızın hepsini kutluyorum. Bu toplantıdan maddi bir menfaati ve çıkarı olmadan ülkenin geleceğini kendisine dert edinerek toplanan sizleri yetiştiren anne-babalarınıza teşekkür ediyorum.

Başta Meclis Başkanımıza ve siyasi partilerimize teşekkür ediyoruz” dedi.