bedava bonus bedava bonus bedava bonus
Üyemiz Ulusoy Un A.ş. ‘ Den Gururlandıran Başarı…
Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır, TİM tarafından açıklanan Türkiye’nin en başarılı ilk 1000 ihracatçı firması sıralamasında ilk 500 firma arasına giren üyemiz Ulusoy Un A.Ş. yi başarısından dolayı kutladı. Ulusoy Un’ un başarılarında payı olan herkese şükranlarını sunduğunu kaydeden Başkan Çakır “Üreten, istihdam yaratan, Samsun ve ülkemiz ekonomisine katkı sağlayan tüm firmalarımızla övünüyoruz.

Firmamızın listede basamak olarak yükselmesi bizleri ayrıca sevindirdi. Türkiye’nin ihracat yapan belli başlı firmaları arasına girerek bizi gururlandıran üyemiz diğer ihracatçı firmalarımız gibi ilimizin kalkınmasın da çok önemli bir rol üstlenmektedir” dedi.

Başkan Çakır “Ülkemizin gözde illerinden Samsunumuzun hedefleri yüksek. İnşallah belirlediğimiz hedeflerimize de hep birlikte el ele vererek ulaşacağız. Çünkü Samsun’un bu gücü ve potansiyeli var. Liste de yer alan Samsunumuzun diğer firmalarını da bu vesile ile tebrik ediyorum. Temennimiz listeye giren firmalarımızın sayısının daha da artmasıdır. “ diye konuştu