Üyelerimize 25. Saat Etkisi….
Salıpazarı ilçesinde Salıpazarı Belediye Başkanı Halil AKGÜL, meclis üyelerimiz ve üyelerimizin katılımı ile “Bireysel ve Kurumsal Pazarlamada 25. Saat Etkisi” eğitimi gerçekleştirildi.
Üyelerimize 25. Saat Etkisi….

İzgören Akademi eğitmenlerinden Gökhan OKÇU tarafından verilen, bir günün aslında 24 saat değil, 25 saat olduğunun vurgulandığı eğitimde profesyonel iş hayatında yönetilen “Etkili İletişim”, “İlişki Yönetimi” ve “Algı Yönetimi” konuları insan beyninin pratik çalışma mekanizmaları ile birleştirerek, çalışma hayatının içinden güncel örneklerle anlatıldı.


Gökhan OKÇU 25 saat etkisini “İnsan beyni nedensiz hareket etmez, mutlaka bir nedenin olsun, ama güçlü olsun, yolunu kendin bulursun. Bir neden ver ailene güçlü olsun kendi yollarını bulsun. Bir neden ver çevrendeki insanlara, güçlü olsun, senin için orada bulunsun.” sözleriyle özetledi.


Samsun Ticaret Borsası Genel Sekreteri Ahmet ALİYAZICI “25. saatin sizin olmadığınız yerde sizin gıyabınızda olumlu veya olumsuz yapılan yorumlardır ve tüm pazarlama çalışmalarından çok daha etkilidir. Hem kişisel yaşamımızda hem de iş hayatımızda 25.saat etkisi bizim tek başımıza yaptığımız çabanın çok üstündedir.


Salıpazarı’nda gerçekleştirdiğimiz eğitime üyelerimizin göstermiş olduğu ilgiden son derece memnunuz. Gerçekleştirilen eğitimde hem iş yaşamında hem de kişisel yaşamlarında kullanabileceği pratik bilgiler anlatıldı. Üyelerimize farklı bir bakış açısı sunulduğu kanaatindeyim.


Salıpazarı ilçesinde Salıpazarı Belediye Başkanı Halil AKGÜL, Meclis Üyelerimiz Ömer Minuz ve Yüksel Kaya ile üyelerimize eğitime göstermiş oldukları ilgiden dolayı şahsım ve Samsun Ticaret Borsası adına teşekkür ederim.” dedi.