bedava bonus bedava bonus bedava bonus
SAYIN VALİMİZE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ ...
Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır ve beraberindeki heyet son valiler Kararnamesi ile Samsun Valiliği’ ne atanan Sayın Orhan Tavlı’ ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak başarılar diledi.
SAYIN VALİMİZE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ ...

Heyette Yönetim Kurulu Sayman Üyemiz Mehmet Gürsoy, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Demir Küçük, Fatih Güneri, Salih Apaydın ve Genel Sekreterimiz Ahmet Aliyazıcı’ da hazır bulundu.

Yönetim Kurulu Başkanımız Sinan Çakır Sayın Tavlı’ ya Borsamızın gerçekleştirdiği ve gerçekleştirmeyi planladığı projeler hakkında bilgi verdi. İlimizde gündemde olan diğer konular hakkında da karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Valimiz Sayın Tavlı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Samsun'un her alanda gelişmesi için müteşebbisin önemine vurgu yaparken elbirliği ile çalışacaklarını ifade etti.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Mehmet Sabri Kılıç ve Samsun Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Mahmut Aydın’ da teveccühleri ile sohbete iştirak ettiler.