bedava bonus bedava bonus bedava bonus
Samsun Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı Açıldı.
Borsamızın da katkı verdiği 6. Samsun Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı, yapılan törenle açıldı.72 firma ve 100'den fazla markanın katılımıyla gerçekleştirilen fuar 15-19 Eylül tarihleri arasında ziyaret edilebilecek.
Samsun Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı Açıldı.

Açılış töreninde bir konuşma gerçekleştiren Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Günhan Ulusoy “her zaman stratejik bir sektör olan Tarım sektörünün tüm dünyada yaşanan pandemi süreci ile birlikte çok daha ön plana çıktığını” belirterek, dünyadaki tarım ürünleri fiyatları hakkında bir projeksiyon çizdi.

 

Açılış töreninden sonra Valimiz Doç Dr. Sayın Zülkif Dağlı ve protokol tarafından stantlar ziyaret edildi. Borsamız standını da ziyaret edip bilgi alan Sayın Dağlı’ ya Samsun Milletvekili Sayın Fuat Köktaş, Samsun Milletvekili Sayın Kemal Zeybek, İl Emniyet Müdürü Sayın Dr. Ömer Urhal, Samsun Tarım ve Orman Müdürü Sayın İbrahim Sağlam, TKDK İl Koordinatörü Sayın Bülent Turhan’ da iştirak ettiler. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Günhan Ulusoy ve Genel Sekreterimiz Ahmet Aliyazıcı’ da ziyarette hazır bulundu.

 

Fuarın bu seneki onur konuğu Havza ilçesi oldu. Öte yandan fuarda ayrıca Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Ziraat Fakültesi akademisyenleri tarafından panel düzenlenecek. Pandemi ve iklim değişikliğinden hasat ve tomruklara tarımsal mücadelede İHA kullanımından, bölge için çok değerli olan fındık yetiştiriciliğine kadar çok çeşitli konular tarım uzmanları ve akademisyenler tarafından fuar esnasında masaya yatırılacak.