bedava bonus bedava bonus bedava bonus
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mustafa Demir Borsamızı Ziyaret Etti…
Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Demir Borsamızı ziyaret ederek “Borsa sitesi sakinleri” ile sohbet etti. Sayın Demir’ i Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı S. Zeki Murzioğlu, Yönetim Kurulu Sayman Üyemiz Nurettin Odabaş, Yönetim Kurulu Üyemiz Salih Apaydın ve meclis üyemiz Muharrem Göksel karşıladı.
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mustafa Demir Borsamızı Ziyaret Etti…

Başkan Çakır sohbet toplantısının açılışında yaptığı konuşmada “Samsun’ da siyasilerimiz, Valilerimiz, Belediye Başkanlarımız, Ticaret ve Sanayi Odamız ile birlik ve beraberlik içinde önemli eserler ortaya çıkarıldı. Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız da gerek milletvekilliği gerekse de bakanlığı döneminde şehrimizin birçok projesinde çok aktif rol alarak projelerin layıkıyla hayata geçmesi konusunda büyük emek harcadı. Özellikle Fuar ve Kongre Merkezi’ mizin bu günlere gelmesinde desteklerinden dolayı Sayın Başkanımıza şükranlarımı sunuyorum.” Dedi.

 

Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Demir borsa sitesinde faaliyet gösteren tüccar ve esnaf ile bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdikten sonra ““Enerjimizi geleceğimiz ve istikbalimiz için harcamalıyız. Samsunumuzun en önemli ihtiyaçlarından biri olan yeni sanayi parselleri konusunda çok önemli yol kat ettik. Samsunumuzu el birliği ile ilk etapta 3 bin dönümlük bir Organize Sanayi Bölgesi’ ne kavuşturacağız. Burada yer alacak sanayi kuruluşları önemli bir istihdam kaynağı oluşturacaklar.” dedi.

 

Toplantı Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Demir’ in Borsa sitesi sakinlerinin soru ve taleplerine cevaplandırması ile bir sohbet havasında devam etti.

 

Başkan Çakır kapanış konuşmasında “Sayın Başkanımız bizleri onurlandırarak taleplerimizi dinledi, önemli konuları istişare ettik. Gösterdiği yakın ilgi ve desteklerinden dolayı kendilerine camiamız adına çok teşekkür ediyorum.” dedi.