bedava bonus bedava bonus bedava bonus
R. HİSARCIKLIOĞLU YENİDEN TOBB BAŞKANI...
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanlığına yeniden M. Rifat Hisarcıklıoğlu seçildi. Oda ve Borsaların genel kurul delegelerinin, meclis başkanlarının ve genel sekreterlerinin iştirak ettiği TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi'ndeki gerçekleştirilen 79. Genel Kurul'da yapılan seçimde, Hisarcıklıoğlu 4 yıl süreyle TOBB Başkanı oldu. Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı S. Zeki Murzioğlu’ da yeniden yönetim kuruluna seçildi.
R. HİSARCIKLIOĞLU YENİDEN TOBB BAŞKANI...

TOBB 79. Genel Kurulu'nun, ülkeye ve iş dünyasına hayırlı olması temennisinde bulunan Hisarcıklıoğlu, şu değerlendirmelerde bulundu:

 

"365 Oda/Borsa Başkanımız ve delegelerimizin oyları ile organ seçimlerini tamamladık. Büyük bir aile olarak yeni bir ruhla, yeni bir heyecanla çalışmaya tekrar başlıyoruz. Yeni seçilen Yönetim Kurulumuz, Komisyonlarımız, Konseylerimiz ve Kurullarımız ile birlikte ülkemize ve iş dünyamıza hizmet vermeyi sürdüreceğiz. Rabbim hayırlı hizmetler yapmayı, üstlendiğimiz bu emanetin hakkını vermeyi nasip etsin."

 

Genel kurulumuzun ülkemize hayırlar getirmesi dileğiyle başta TOBB Başkanımız Sayın Rifat HİSARCIKLIOĞLU olmak üzere Sayın Murzioğlu’ nu ve seçilen tüm organ üyelerini Borsa camiamız adına tebrik ediyoruz.