bedava bonus bedava bonus bedava bonus
Karadeniz Kitap Fuarı 2015 Kapılarını Açtı...
Yönetim Kurulu Başkanımız Sinan Çakır 18.05.2015 Pazartesi saat 12.30’da, Tüyap ve Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği ile Samsun Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen ‘Karadeniz Kitap Fuarı 2015’in açılış törenine katıldı.
Karadeniz Kitap Fuarı 2015 Kapılarını Açtı...

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği ile düzenlenen `Karadeniz Kitap Fuarı 2015- Samsun`, Vali İbrahim Şahin ve Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ‘ın konuşmalarının ardından Karadeniz Kitap Fuarı 2015’in açılışı Valimiz Sayın İbrahim ŞAHİN ve Yönetim Kurulu Başkanımız Sinan Çakır’ın da yer aldığı protokol üyeleri tarafından gerçekleştirildi.
Sinan Çakır açılış töreni sonrasında protokol üyeleri ile birlikte fuara katılan yayınevlerinin kitaplarının sergilendiği stantları gezdi.
150 yayın evi ile 500 yazarın katılacağı 18- 24 Mayıs tarihleri arasında açık kalacak olan Karadeniz Kitap Fuarı 2015’in açılış  törene ayrıca, Samsun Valisi İbrahim Şahin,  Turizm ve Tanıtma Eski Bakanı Altan ÖYMEN, Kültür Eski Bakanı Ercan KARAKAŞ, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin AKAN, Canik Başarı Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yunus BEKDEMİR, Tekkeköy Kaymakamı İbrahim KÜÇÜK, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan TOGAR, Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin DÜNDAR, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki MURZİOĞLU, Türkiye Yayıncılar Birliği Başkanı Metin CELAL, yazar Doğan HIZLAN, kamu kurum ve kuruluşlarının yetkilileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve davetliler katıldı.