IPARD II Programı 5. Başvuru Çağrı Dönemi Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleşti
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Samsun İl Koordinatörlüğü tarafından IPARD II Programı 5. Başvuru Çağrı Dönemi Bilgilendirme Toplantısı düzenlendi.
IPARD II Programı 5. Başvuru Çağrı Dönemi Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleşti

Samsun Valisi Sayın Osman Kaymak ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekilimiz Sayın Çiğdem Karaaslan’ın katılımı ile Grand Amisos Otel'de düzenlenen IPARD II Programı 5. Başvuru Çağrı Dönemi Bilgilendirme Toplantısında Konuşmaların ardından Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Samsun İl Koordinatörü Dr. Bülent Turan, IPARD II Programı 5. Başvuru Çağrı Dönemi Bilgilendirmesi hakkında bir sunum gerçekleştirdi.


Genel Sekreterimiz Ahmet Aliyazıcı’nın iştirak ettiği IPARD II Programı 5. Başvuru Çağrı Dönemi Bilgilendirme Toplantısı'na Samsun Valisi Sayın Osman Kaymak, Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsun Üniversitesi Rektöri Prof. Dr. Mahmut Aydın, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Kuran, İlkadım Kaymakamı İbrahim Keklik, Atakum Kaymakamı Namık Kemal Nazlı, Canik Kaymakamı Mahmut Halal, İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Ünsal Ağaoğlu, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Tarım ve Orman İl Müdürü Nail Kırmacı, OKA Genel Sekreteri Mevlüt Özen, kamu kurum ve kuruluş müdürleri, sivil toplum temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.