bedava bonus bedava bonus bedava bonus
İnisiyatif Yönetimi Eğitimi Düzenledik...
Samsun Ticaret Borsası’nın stratejik planı gereğince personelin günümüz şartlarına uygun, daha kaliteli ve Dünya standartlarında hizmet vermesi için Samsun ili Ticaret Borsaları ile Ticaret ve Sanayi Odaları personelinin de bulunduğu çalışanlara İnisiyatif Yönetimi Eğitimi düzenlendi.
İnisiyatif Yönetimi Eğitimi Düzenledik...

 

TOBB’un akreditasyon sisteminin de gerekliliği kapsamında bu eğitimlerin düzenlendiğini ifade eden Samsun Ticaret Borsası Genel Sekreteri Ahmet Aliyazıcı, “Bu eğitimleri her yıl personelle yapılan görüşme ve anket değerlendirmesi  sonucunda belirlenen başlıklar altında yılda 4 kez düzenliyoruz. İlk eğitimimiz “beden dili” konusundaydı. İkinci eğitim “Proje yönetimi” başlığı altında yapıldı. Şimdi ise, ‘İnisiyatif Yönetimi’ konusunda düzenledik. Aralık ayında da ‘Algı Yönetimi’ konusu işlenecek” diye konuştu.


Samsun Ticaret Borsası Genel Sekreteri Aliyazıcı, eğitimler sonucunda personelin bilgi ve hizmet kalitesinde de ciddi artışların olduğunu dile getirerek, ticaret ve sanayi odası personeli ile ticaret borsası personellerinin de bu tür seminerler sayesinde daha fazla kaynaştığını, bilgi alış-verişinde bulunduğunu da vurguladı.


Eğitmen Salih Özgür ise, ‘İnisiyatif Yönetimi’ konusunu örneklerle beraber anlatıp, keyfiyet ve stratejik kararların inisiyatifinin olmayacağını vurguladı. Özgür, aksi taktirde personelin bulunduğu konum itibarı ile hesabını veremeyeceği faturaların karşısına çıkabileceğine işaret etti.

 

Samsun’da Ticaret Borsası’nın önderliğinde gerçekleştirilen eğitime Samsun Ticaret Borsası Genel Sekreteri Ahmet Aliyazıcı, Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Süleyman Karabük, Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Talip Şahin, Çarşamba Ticaret Borsası Genel Sekreteri Eftal Yetimoğlu, Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Gültekin Sürül, Havza Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Arif Altun ve Çarşamba, Bafra, Havza, Terme, Vezirköprü ilçelerinden de Ticaret Borsaları ve Ticaret ve Sanayi Odası çalışanları iştirak etti.