bedava bonus bedava bonus bedava bonus
Hizmet Binası Protokolü Tamam...
Samsun Ticaret Borsası ile Samsun Ticaret ve Sanayi Odası’nın bir arada olacağı yeni hizmet binası protokolü iki başkanın imzasıyla karara bağlandı.

Samsun Ticaret Borsası ile Samsun Ticaret ve Sanayi Odası nın yapacağı yeni hizmet binasının protokolü, Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır ve Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu tarafından imza altına alındı.
Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır, yapılan protokolle ilgili bilgi vererek, “Oda-Borsa yeni hizmet binası avam, mimari ve uygulama projeleri yapılacak ihale sonrası belirlenecek. Samsunumuza yakışır çok güzel bir hizmet binası arzuluyoruz. İnşallah Samsunumuza ve üyelerimize modern bir hizmet binasını en kısa sürede kazandıracağız” diye konuştu.

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu ise “Samsun ekonomisine yön veren Odamız ile kardeş kuruluşumuz Ticaret Borsamızın büyüyen ve gelişen Samsun’a yakışır, üyelerine çağın gerektirdiği gibi daha kaliteli ve verimli hizmet verebilmesi amacıyla Hizmet binasının temelini en kısa sürede atarak, inşaatına başlayacağız” dedi.