bedava bonus bedava bonus bedava bonus
Borsamız ve Ticaret Sanayi Odamız Tobb Başkanı Sayın Hisarcıklıoğlu ' Nu Ziyaret Etti.
Samsun Ticaret Borsası , Samsun Ticaret veSanayi Odası Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri, TOBB Genel Kurul Delegelei Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu'nu ziyaret etti.
Borsamız ve Ticaret Sanayi Odamız Tobb Başkanı Sayın Hisarcıklıoğlu ' Nu Ziyaret Etti.

Karşılıklı tanışma ile başlayan ziyarette Hisarcıklıoğlu, yeni dönemde görev alan tüm ziyaretçileri tek ek tebrik etti.

Dört yıl boyunca başarılı projelere imza atacaklarından şüphe duymadığını dile getiren Hisarcıklıoğlu, "Samsun Ticaret Borsası’nın ve Samsun Ticaret ve Sanayi Odası' nın çalışmalarını yakından takip ettiğini, geçekleştiren birlik ve beraberliğin sonucunda başarılı projelere imza atıldığını belirtti ve yapılacak her çalışmada TOBB olarak Samsun Ticaret Borsası' nın ve Samsun Ticaret ve Sanayi Odası' nın yanında olduk olmaya da devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır, Samsun' a gösterdiği yakın ilgi ve desteklerinden dolayı Hisarcıklıoğlu' na teşekkür etti.

Sektörlere ilişkin sorunların çözümü ile ilgili TOBB'dan her türlü desteği aldıklarını ve bundan sonrada alacaklarına inandığını belirten Sinan ÇAKIR, Samsun Ticart Borsası olarak olarak TOBB seçimlerinde kendisini tekrar başkan olarak görmek istediklerini ifade etti.